کد خبر: ۴۸۸۵۲۲
تعداد نظرات: ۵ نظر
تاریخ انتشار : ۱۹ آبان ۱۳۹۶ - ۱۸:۱۹
رئیس کتاب‌خانه ملی اعلام کرد:

توافق برای رفع آرام آرام حصر تا پایان سال ۹۶ +جزئیات

رئیس کتاب‌خانه ملی درباره رفع حصر گفت: این مباحث خاص است که باید با مذاکره‌ای که آقای روحانی شروع کرده به سرانجام برسد. توافقی صورت گرفته که تا پایان سال ۹۶ دامنه حصر آرام آرام کم و یا برداشته شود.
آفتاب‌‌نیوز :
اشرف بروجردی در گفت‌وگو با ایلنا درباره برخی از گمانه‌زنی مبنی بر این رئیس‌جمهور به اردوگاه اصولگرایی خود بازگشته و گردش به راست کرده است، گفت: من چنین باوری ندارم، افراد بسیاری از رئیس‌جمهور گله دارند اما بنا نیست هر گله‌ای صحیح باشد.

به گزارش آفتاب‌نیوز، وی ادامه داد: رئیس‌جمهور که فرزند پیغمبر نیست. او هم ایراداتی دارد اما این گله مبنی بر این که وی از اصلاح‌طلبی عدول کرده باشد را قبول ندارم؛ روحانی همچنان یک اصلاح‌طلب است‌.

بروجردی با اشاره به جریان رأی اعتماد به وزیر علوم و جبهه‌گیری اصلاح‌طلبان نسبت به گزینه پیشنهادی این وزارت خانه عنوان کرد: مطالباتی که در رابطه با وزیر علوم مطرح شد، فراتر از مباحث سیاسی است. برخی از جوانان حامی روحانی نگران بودند عرصه کار، میدان بروز و ظهور آنان دیده نشود و به فراموشی سپرده شوند به همین دلیل بود که آن فشارها در مجلس دیده می‌شد.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب افزود: آقای غلامی قول داده‌اند و با بحث‌هایی که داشتند به نظر می‌رسد همراهی با وی زیاد سخت نیست، ایشان گفتند درست است که اصلاح‌طلبم اما صبغه اعتدالی من بیشتر است وقتی یک چنین رویکردی نسبت به مسئله دارد، ما هم باید بپذیرم.

بروجردی در خصوص ساز و کار اصلاح‌طلبان برای آینده عنوان کرد: معتقدم مهم‌ترین سازکاری که اصلاح‌طلبان می‌توانند داشته باشند استقلال مطلق استان از حوزه مرکز است. جریان اصلاحات باید دایره محدودیت خود با استان‌ها را گسترده‌تر کند.

وی افزود: دوره قبل اصلاح‌طلبان فعالیت استان‌ها در اختیار خودشان قرار دادند و نتیجه و خروجی آن را مشاهده کردید به نظرم باید این کار دوام داشته باشد .  

رئیس کتاب‌خانه ملی درباره محدودیت‌های جدید سید محمد خاتمی و رفع حصر گفت: این مباحث خاص است که باید با مذاکره‌ای که آقای روحانی شروع کرده‌اند، به سرانجام برسد. توافقی صورت گرفته که تا پایان سال  ۹۶ دامنه حصر آرام آرام کم و یا برداشته شود.
بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
انتشار یافته: ۵
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۱:۱۵ - ۱۳۹۶/۰۸/۲۰
0
2
اصلا جای تعجب دیگر ندارد که رئیس کتاب خانه ملی وارد مقولاتی شود که اصلا به او ربطی ندارد چون ما عادت کرده ایم که برای نشان دادن قدرت مسئولان در زمینه هائیکه به ایشان ربطی ندارد سیاست گزاری هم بکنند .
omid
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۱۸ - ۱۳۹۶/۰۸/۲۰
0
2
چه ربطی به این بنده خدا داره حالا؟؟؟؟؟
ناشناس
|
Netherlands
|
۰۹:۲۷ - ۱۳۹۶/۰۸/۲۰
1
0
اگر به یکباره باشد بمب که نیست منفجر شود میخواهید ارام ارام حصر را بردارید
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۸:۴۱ - ۱۳۹۶/۰۸/۲۰
0
0
حرف زدن از حصر شهامت میخواهد که خیلیها ندارند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۲۱ - ۱۳۹۶/۰۸/۲۰
0
0
صبر پیشه کنید تا انشاالله رفع حصربشودواین شیوخ ابرومندترازهمه نزدعزیزانشان بروندکلبه احزان شود روزی گلستان غم مخور
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین