کد خبر: ۴۹۴۸۲۲
تاریخ انتشار : ۲۰ آذر ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۵
سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره مفقود شدن دارایی ۶۱ میلیارد تومانی این باشگاه توضیح داد.
آفتاب‌‌نیوز : حمیدرضا گرشاسبی درباره مفقود شدن بیش از ۶۱ میلیارد تومان از دارایی‌های باشگاه و روند تمدید قرارداد با برانکو ایوانکوویچ توضیح داد که در ادامه می‌خوانید:

سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره مطالبی که درباره مفقود شدن دارایی ۶۱ میلیارد تومانی باشگاه منتشر و سوالاتی درباره آن مطرح شد، تصریح کرد: این موضوع به شکلی مطرح شده است که برای بعضی سوء تعبیر به وجود آورد. به همین دلیل برای اطلاع هواداران باید بگوییم که این یک بحث تخصصی در حوزه مسائل مالی است ولی به شکلی مطرح شده که گویی اموالی گم شده است. در حالی که اصلا این طور نیست. اسناد مالی باشگاه کاملا بررسی و حسابرسی می‌شوند و مورد ارزیابی قرار می‌گیرند. در این مورد نیز چنین بوده است.

گرشاسبی اضافه کرد: موضوع به یک مجموعه ورزشی مربوط می‌شود که در اختیار باشگاه بود و اکنون نیز در اختیار پرسپولیس قراردارد و باشگاه از آن استفاده می‌کند. این مجموعه، جزو اموال تحت مالکیت قلمداد می‌شد. در آن مقطع به علت آن که هنوز انتقال سند به نام باشگاه صورت نگرفته بود، طبق موازین قانونی از حساب‌ها و دارایی‌های باشگاه کسر و اسناد، اصلاح شدند.

گرشاسبی همچنین درباره جریان مذاکرات با ایوانکوویچ برای تمدید قرارداد اظهار کرد: بخش اعظمی از سوالات هواداران و خبرنگاران درباره این موضوع است. باید بگویم روند مذاکرات واقعا خیلی خوب بوده و حتی می‌توانیم بگوییم به تفاهم نهایی رسیده‌ایم. زمان چند روزه‌ای را به این موضوع اختصاص داده‌ایم تا گزارش‌های فنی و مالی مربوط به گذشته و برنامه‌هایی که باید برای آینده داشته باشیم ارائه و بررسی شوند. چه برای ما و چه برای آقای برانکو موفقیت بیشتر پرسپولیس در ادامه کار یک نکته تعیین کننده است. ادامه این همکاری با هدف دستیابی به افتخارات بیشتر برای پرسپولیس و فوتبال ایران است. پرسپولیس در عرصه داخلی در کنار کسب و تکرار عناوین قهرمانی مرزها و حد نصاب‌های جدیدی را رقم می‌زند و در لیگ قهرمانان حضور در فینال را دنبال می‌کنیم و در آن سطح می‌خواهیم قهرمانی لیگ قهرمانان به غرب آسیا و ایران برگردد. طبعا این اهداف، برنامه‌های خاص خود را طلب می‌کند و باید وظایف هر یک از طرف‌ها مشخص باشد.

گرشاسبی خاطر نشان کرد: برنامه ریزی در خصوص بازیکنان و ادامه همکاری آن‌ها، اردوهای تدارکاتی مورد نیاز برای آماده سازی‌ها و موارد دیگری هم هست که درباره آنها گفت‌وگو می‌کنیم. در بسیاری موارد نیز به هماهنگی‌های لازم رسیده‌ایم و انتظار داریم تا پایان این هفته یا هفته آینده کار نهایی شود.

منبع: باشگاه پرسپولیس
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین