کد خبر: ۴۹۵۳۶۸
تاریخ انتشار : ۲۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۸
یک زن هندی تصمیم گرفت پس از قتل همسر، معشوقه‌اش را با کمک جراحی پلاستیک به جای شوهر خود جا بزند.
آفتاب‌‌نیوز : پلیس هند اعلام کرد: معشوقه این زن موافقت کرده بود که او روی چهره‌اش اسید بریزد و پس از آن با کمک جراحی پلاستیک هویت مقتول را دزدیده و خود را جای شوهر زن جا بزند.

این زن ۲۸ ساله که "سوآتی" نام دارد به طرح نقشه‌ای برای به قتل رساندن همسر ۳۲ ساله‌اش "سوداکار" به کمک معشوقه‌اش "راجش" متهم شده است.

بنابر گزارش پلیس هند، سوآتی پس از به قتل رساندن شوهر خود قصد داشت راجش را به زیر تیغ جراحی پلاستیک بفرستد تا در نهایت او را جای سوداکار جا بزند.

پلیس محلی هند اعلام کرده است که این دو نفر برای ارتکاب به این جنایت از یک فیلم الهام گرفته‌اند.

به گفته مقامات پلیس، شوهر سوآتی چند روز پیش از این اتفاق از خیانت همسرش مطلع شده بود و به همین دلیل سوآتی از پیامد این اتفاق احساس خطر کرده و دست به این اقدام زده بود.

سوآتی هفت سال با شوهرش زندگی کرده و از او صاحب دو فرزند بوده است. در روز حادثه وقتی شوهر سوآتی به خانه بازگشته بود او با جسمی سخت به وی حمله کرد و سپس سوآتی به کمک راجش جسد مقتول را به جنگل‌ برده و آتش زدند.

دو روز بعد سوآتی روی صورت راجش اسید ریخت تا قابل شناسایی نباشد و این اتفاق با رضایت خود راجش انجام شد.

این زن سپس به والدین شوهرش خبر داد که افراد ناشناسی با اسید، پسرشان سوداکار را مورد حمله قرار داده‌اند. خانواده سوداکار که از این اتفاق شوکه شده بودند و با این باور که پسرشان هنوز زنده است، راجش را به بیمارستان بردند و این حادثه اسیدپاشی را به پلیس گزارش دادند.

اما مدتی نگذشت که والدین سوداکار به هویت او شک کردند و همین امر باعث شد که پلیس در تحقیقات خود تجدیدنظر کند.

به گزارش دیلی میل، وقتی راجش از خوردن سوپ گوشت که غذای مورد علاقه سوداکار بود اجتناب کرد و گفت که گیاهخوار است، والدین سوداکار به او مشکوک شدند.

سپس پلیس اثر انگشت‌ راجش را با اثر انگشت‌ سوداکار که قبلا ثبت شده بود مقایسه کرد و پس از دریافت نتایج این آزمایش، آنها بلافاصله سوآتی را دستگیر کردند. بنابر این گزارش در نهایت سوآتی به قتل شوهر خود اعتراف کرد و جسد مقتول نیز پیدا شد. به گفته پلیس راجش نیز به عنوان شریک جرم پس از ترخیص از بیمارستان بازداشت خواهد شد.

منبع: ایسنا
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین