کد خبر: ۴۹۵۷۱۸
تاریخ انتشار : ۲۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۷:۵۸
رئیس گروه همکاری‌های بین‌المللی دانشگاه محقق اردبیلی خبر داد:
رئیس گروه همکاری‌های علمی و بین‌المللی دانشگاه محقق اردبیلی از انعقاد تفاهم‌نامه همکاری مشترک دانشگاه محقق اردبیلی با دانشگاه گرجستان خبر داد.
آفتاب‌‌نیوز :
محمدتقی آل ابراهیم با اعلام این خبر، گفت: این تفاهم‌نامه به منظور تبادل دانشجو و استاد، برگزاری کنفرانس‌های مشترک، پروژه‌های مشترک علمی و رقابت‌های ورزشی مشترک منعقد شده است.

آل ابراهیم با بیان اینکه در این تفاهم‌نامه دانشگاه محقق اردبیلی برگزاری دوره‌های فارسی کوتاه‌مدت برای دانشجویان طرف مقابل را پذیرفته است، ادامه داد: لازم به ذکر است این تفاهم‌نامه برای اولین بار جهت قدرت و تضمین هرچه بیشتر همکاری‌ها به مدت 10 سال اعتبار خواهد داشت.

وی با بیان اینکه این تفاهم‌نامه در حاشیه سفر تیم علمی ایران به گرجستان منعقد شد، افزود: در این تفاهم‌نامه بر نقل و انتقال دانشجو در دوره‌های کوتاه‌مدت تاکید شده است.

آل ابراهیم با بیان اینکه دانشگاه گرجستان در حقیقت به عنوان پلی بین ایران و اروپا عمل خواهد کرد، ادامه داد: همچنین در قالب این تفاهم‌نامه دانشجویان می‌توانند مدتی را هم در اروپا طی نمایند.

رئیس گروه همکاری‌های علمی و بین‌المللی دانشگاه محقق اردبیلی با بیان اینکه در تلاش هستیم با سایر دانشگاه‌های گرجستان نیز همکاری مشترکی داشته باشیم، خاطرنشان کرد: اعضای هیات علمی دانشگاه در صورتی که بخواهند با دانشگاه‌های اصلی شهر تفلیس همکاری داشته باشند، گروه همکاری‌های علمی و بین‌المللی دانشگاه می‌تواند این فرایند را تسهیل کند. 
منبع: ایسنا
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین