کد خبر: ۴۹۶۳۵۳
تاریخ انتشار : ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۸
سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: آدم‌هایی که من دستشان را از زد و بند و انداختن بازیکن بنجل به صنعت نفت کوتاه کردم دوباره کارهای خودشان را شروع کردند که به تیم من ضربه بزنند.
آفتاب‌‌نیوز : فراز کمالوند در نشست خبری پیش از بازی فردای پرسپولیس - صنعت نفت آبادان، گفت: بازی جام حذفی با لیگ تفاوت زیادی دارد از این لحاظ که لیگ برد و باختش چیزی کم نمی‌کند اما جام حذفی یک طرفش صعود است و طرف دیگر آن حذف از رقابت‌ها.

وی افزود: پرسپولیس تیم بزرگی است که سابقه قهرمانی هم دارد ما هم علی رغم همه مشکلاتی که داشتیم و داریم یقینا به تهران آمدیم که بازی را ببریم. با تراکتورسازی و گسترش فولاد، پرسپولیس را برده‌ام و دوست دارم صنعت نفت آبادان سومین تیمی باشد که با آن پرسپولیس را شکست می‌دهم. بازیکنان ما با همه مشکلاتی که دارند با انگیزه کامل به تهران آمدند که از اعتبار و نام فوتبال آبادان، صنعت نفت دفاع کنند.

سرمربی صنعت نفت آبادان با اشاره به آخرین وضعیت سوشا مکانی برای پیوستن به این تیم خاطرنشان کرد: من دو دروازه‌بان را چند وقت پیش به باشگاه معرفی کردم که سوشا مکانی یکی از آنها بود. نام دیگر دروازه‌بان را هم نمی‌خواهم بگویم، اما تمایل و خواست باشگاه بیشتر به سمت مکانی بود. این بازیکن چند روزی سر تمرینات ما آمد و با تیم تمرین کرد. ما باید آی تی سی او را می گرفتیم. مکانی انتظار داشت که قراردادی با او ببندیم تا اگر خدای ناکرده مصدوم شود و یا دست و پایش شکست بداند که یک قراردادی دارد. هیچ کدام از این اتفاقات رخ نداد و او از آبادان رفت و حالا هم متأسفانه حق با سوشا هست. مشکلات صنعت نفت آبادان آنقدر زیاد هست که به سوشا و بحث‌های این چنینی نمی‌رسیم. الان هم مشخص نیست که مکانی نیم فصل دوم با ما خواهد بود یا خیر.

کمالوند با بیان اینکه می‌خواهم یک پرانتز باز کنم و چیزی در مورد باشگاه صنعت نفت آبادان بگویم، تصریح کرد: ما هفته قبل با پرسپولیس بازی داشتیم و مقابل آنها هم بد کار نکردیم اما در هفته‌ای که گذشت مثل یک بچه سر راهی با ما رفتار کردند. یک نفر به تمرینات ما سر نزد و کسی هم پاسخگو نیست. مشکلات مالی در صنعت نفت وجود داشت و حالا هم بیشتر شده است. حالا می‌گویند که پول به حساب باشگاه آمده اما بازیکنان ما چیزی ندیدند. این برای خود من هم یک علامت سوال بزرگ است که چرا باشگاه به بازیکنان پول نمی‌دهد. من الان خیلی مختصر در این مورد صحبت می کنم اما ان‌شاءالله فردا بعد بازی مفصل از مشکلات خواهم گفت.

وی ادامه داد: ما یک تیم مردمی هستیم. تیم‌هایی مانند صنعت نفت، تراکتورسازی و سپاهان پشتوانه مردمی دارند و مردم هم آنها را دوست دارند اما تیم صنعت نفت در سال‌های گذشته به خاطر سوءمدیریت و مشکلاتی که داشت در لیگ برتر عملکرد آسانسوری داشت یعنی یک سال در لیگ برتر بود و دو سال در دسته یک قرار داشت، در سال‌های قبل مردم از صنعت نفت ناراضی بودند اما امسال ما به لطف خدا و تلاش و همت بازیکنان جایگاه با ارزشی داریم. وقتی صنعت نفت بالاتر از تراکتورسازی، ذوب آهن و سپاهان است نشان می‌دهد که یک چیزهایی از خودش نشان داده است.

سرمربی تیم صنعت نفت آبادان گفت: آدم‌هایی که من دستشان را از زد و بند و انداختن بازیکن بنجل به صنعت نفت کوتاه کردم دوباره کارهای خودشان را شروع کردند که به تیم من ضربه بزنند. سال گذشته یک بازیکن برزیلی به نام دنی سانتویا در صنعت نفت حضور داشت که می‌گفتند آنجا دست فروش بوده است. یکی دو بازیکن بنجل خارجی دیگر نیز سال گذشته در صنعت نفت بودند. آن بازیکنان بنجل و بی کیفیت حالا جای خودشان را به مگنو باتیستا، کرار جاسم، شیمبا و مسعود ابراهیم زاده داده‌اند. معلوم است منافع یکسری افراد به خطر افتاده و حالا مشکل تراشی می‌کنند. بنده خداها که دیگر نمی‌توانند بازیکن بنجل و بی کیفیت به صنعت نفت قالب کنند باید هم برای تیم حاشیه بسازند و الان ناراحت باشند.

کمالوند اضافه کرد: شما نگاه کنید که هیچ کدام از مربیانی که در سال‌های گذشته در آبادان بودند تا آخر سال دوام نیاورده و همگی فرار کردند. اینها الان می‌خواهند من هم فرار کنم اما نه من بیدی هستم که با این بادها بلرزم و نه مردم، مردم گذشته هستند. مردم آبادان عاشقانه صنعت نفت را دوست دارند و با آن زندگی می‌کنند. من می‌خواستم جایگاه صنعت نفت نسبت به سال‌های گذشته بهتر شود اما با کارشکنی‌هایشان نمی‌گذارند. با وجود اینکه نتایج خوبی هم گرفتیم اما کار را برای ما سخت کرده و می‌کنند.

وی خاطرنشان کرد: من همه این صحبت‌ها را به بعد از بازی فردا موکول می‌کنم. شاید حتی لازم باشد به یکسری از جاها بروم و توضیحاتی هم در این مورد ارائه کنم. من باید بدانم که چرا برای‌آوردن بازیکنان بهتر به آبادان مقاومت می‌شود. به اذعان خیلی از برنامه های تلویزیونی که کارشناسی می‌کنند بهترین خارجی‌ها در صنعت نفت توپ می‌زنند. من باید هم بهترین بازیکنان را بیاورم و بازیکنانم بهترین عملکرد را داشته باشند چون اگر غیر از این شود خیانت به مردم مظلوم و دوست داشتنی آبادان است. من الان سربسته صحبت کردم اما فردا خیلی شفاف، خیلی از حرف‌ها را خواهم گفت. همه ما یکپارچه به تهران آمدیم تا خوب بازی کنیم. پول نمی‌دهند ایراد ندارد، در آستانه بازی حساس‌مان سر تمرینات نمی‌آیند، ایراد ندارد. با ما مثل بچه سرراهی برخورد می‌کنند، ایراد ندارد اما بازیکنان خوب من فردا بهترین عملکردشان را مقابل پرسپولیس خواهند داشت و من هم بعد بازی خیلی حرف‌ها دارم که بزنم.

کمالوند در ادامه با صحبت‌های خبرنگاری مواجه شد که به او گفت قبل از آغاز فصل شنیده شده که برخی بازیکنان گفتند صنعت نفت پول ندارد و بازیکنان شما هم با همین اوضاع حاضر شدند به این تیم بپیوندند اما حالا چرا از مشکلات مالی گلایه می‌کنند. کمالوند در این حین با تعجب گفت: چه کسی این حرف‌ها را گفته است؟! چه کسی این صحبت‌های سراسر کذب را به شما زده است؟! لطفا با سند و مدرک حرف بزنید. اگر حرفی دارید همین جا و مقابل جمع به من بگویید، ما که با یکدیگر قایم باشک بازی نداریم. من قبل از امضای قراردادم نزد معاون وقت وزیر نفت رفتم اما حرف‌های او با وضعیت الان و البته آن چیزهایی که شما می‌گویید 180 درجه فرق داشت. آنها به ما قول مساعد دادند که بودجه صنعت نفت خیلی بیشتر از اینها شود.

وی اظهار داشت: من هم قول و تعهد دادم که صنعت نفت در پایان فصل رتبه تک رقمی کسب کند. سال گذشته همین موقع تیم کاندیدای سقوط بود اما بازیکنان 50 درصد از قراردادهایشان را گرفته بودند. امسال تیم می‌خواهد سهمیه بگیرد، پول که نمی‌دهند هیچ یک نفر سرتمرینات هم نمی آید که به آنها سر بزند. من خیلی از این چیزها را می‌فهمم و فردا مفصل راجع به آنها صحبت خواهم کرد.

منبع: تسنیم
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین