کد خبر: ۴۹۶۵۱۴
تاریخ انتشار : ۲۸ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۹
رییس شورای اسلامی شهر تهران، ری و تجریش در واکنش به آلودگی تهران شعری از سهراب سپهری تحت عنوان (جای مردان سیاست بنشانید درخت تا هوا تازه شود) را در صحن علنی شورای شهر اسلامی شهر تهران، ری و تجریش قرائت کرد.
آفتاب‌‌نیوز : محسن هاشمی در سی‌ویکمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران، ری و تجریش در دوره پنجم با اشاره به روز  عاری از خشونت و افراطی‌گری گفت: جهان امروز ما از نظر تبعیض و خشونت وضعیت بدی دارد و جای مهربانی و مدارا خالی است. امیدواریم به عقلانیت و جهانی عاری از خشونت و افراطی‌گری دست پیدا کنیم.

در ادامه این جلسه، میرلوحی در تذکری با اشاره به هفته پژوهش گفت: پژوهش بهترین روش برای صرفه‌جویی است اگر توجه به اهمیت پژوهش و مطالعه به درستی درک شود، قطعا از صرف هزینه‌های هنگفت برای اجرای پروژه‌هایی که در نیمه راه متوجه می‌شویم مناسب نیستند، جلوگیری خواهد شد.

وی ادامه داد: باید در حوزه پژوهش طوری عمل کنیم که به عنوان یک الگو برای یک کشور شناخته شویم و همه بدانیم هیچ کاری را نباید بدون پیوست پژوهشی انجام دهیم بدین ترتیب از اتخاذ تصمیمات احساسی و پشت تریبونی جلوگیری خواهد شد.

این عضو شورای اسلامی شهر تهران، ری و ترجیش با بیان اینکه شهردار تهران خود برندی از انجام پژوهش‌های مختلف در حوزه‌های مختلف است افزود: باید این اتفاق در تهران بیفتد و پژوهش‌ها به درستی انجام شود تا شاهد موازی‌کاری‌ها نباشیم. باید از بخش خصوصی حمایت کنیم. امروز پژوهشگران و مراکز علمی باید مورد حمایت قرار بگیرند اگر بتوانیم مراکز مشاوره‌ای داشته باشیم تا برنامه‌های کشور را تنظیم کنند قطعا به صرف و صلاح شهرداری، دولت و کشور خواهد بود.

منبع: ایسنا
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین