کد خبر: ۴۹۷۲۳۲
تاریخ انتشار : ۰۲ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۶
رییس شورای اسلامی شهر یزد با بیان این‌که خوشبختانه تاکنون هیچ مورد فساد مالی نداشتم، گفت: تاکنون بعد از حضور در محاکم قضایی از همه اتهاماتی که به من زده شده بود، تبرئه و ‌رأی برائت گرفتم و هیچ کدام اثبات نشده است.
آفتاب‌‌نیوز :
«غلامعلی سفید» با حضور در جمع خبرنگاران در مورد شایعاتی که بر علیه وی مطرح شده است، با بیان این‌که من با خدا عهدی دارم و اعتقاد دارم که خداوند از کسانی که ایمان دارند دفاع می‌کند، ‌اظهار کرد:‌ من توی زندگیم هیچ چیز به جز خونه‌ای که دو دانگ و نیم آن مطعلق به زنم و سه دانگ و نیمش مطعلق به خودم هست رو ندارم.

وی با بیان این‌که من یک مهندس ساختمان، شخصی هوشمند و مقداری هم اقتصادی هستم، افزود: من برای تأمین فرزندانم وام گرفتم و به این شیوه زندگی افتخار می‌کنم.

رییس شورای اسلامی شهر یزد در ادامه با اشاره به این که هیچ وقت برای دفاع از خود صحبت نکرده‌ام، گفت: ممکن است افرادی در مورد من فکرهای نادرستی داشته باشند، ولی بعدها متوجه می‌شوند که تمام آنها دروغ و کذب بوده است.

سفید کار را یکی از اولویت‌های اصلی زندگی خود دانست و بیان کرد:‌ اگر من در زمانی که به عنوان استاندار یزد مشغول فعالیت بودم میخواستم به شایعات و حرفهایی که در موردم می‌زنند جواب بدهم شاید در آن زمان آب و گاز به یزد نمی‌آمد، ‌قطار بافق- مشهد در استان نبود،‌ دانشگاه‌ها در تمام شهرهای استان ساخته نمی‌شد، جاده‌های استان دوبانده نمی‌شد و ‌کارخانجات مختلف انجام نشده بود.

این مقام مسئول از این‌که وقت کاری خود را صرف پاسخ به شایعات و حرفهایی که در مورد او می‌زدند و می زدنند صرف نکرده بسیار ابراز خوشحالی و رضایت دارد و تصریح کرد: تاکنون من از هیچ کس شکایت نکردم و در خانه خدا با خدا عهد کردم که هیچ کس را اذیت و ناراحت نکنم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به فعالیت اقتصادی خود، خاطرنشان کرد: من در طول فعالیت کاریم مأموریت نگرفتم و هیچ کدام یک از فعالیت اقتصادی را برای خودم انجام ندادم.

سفید ادامه داد: در گذشته برخی از افراد در پست‌ها و جایگاه‌های مختلف از هر موضوعی استفاده کرده و بر علیه من شکایت کردند ولی به یاری خدا تاکنون بعد از حضور در محاکه قضایی از همه اتهاماتی که به من زده شده بود تبرئه و ‌رأی برائت گرفتم و هیچ کدام اثبات نشده است.

رییس شورای اسلامی شهر یزد با بیان این‌که خوشبختانه من هیچ وقت در زمینه مالی فساد نداشته‌ام،‌ گفت: علی‌رغم تفکر غلط برخی افراد در مورد موسسه جواد الائمه،‌من هیچ ریالی در این موسسه خیری شریک نیستم.

وی هرگونه تخفیف و همکاری با موسسه جوادالائمه را به دلیل ارائه خدمات این موسسه خیری دانست و بیان کرد: متأسفانه برخی افراد به دلایل نامعلوم هیچ نکته مثبتی در کارنامه 30 ساله موسسه جواد الائمه نمی‌بینند.

سفید ایجاد اشتغال فرهنگی برای یک هزار نفر،‌ ساخت 14 باب مدرسه،‌ چهار باب دانشگاه و فعالیت موسسه خیریه و تعمیر حرم حضرت امام جواد(ع) در کشور عراق با مشارکت مردم یزد را از جمله اقدامات انجام شده موسسه جوادالائمه عنوان کرد و افزود: متأسفانه برخی افراد خیلی راحت نسبت به نشر اکاذیب در مورد موضوعات مختلف اقدام می‌کنند و این گناهی بزرگ است.
ایسنا
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین
x