کد خبر: ۴۹۷۸۸۹
تاریخ انتشار : ۰۴ دی ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۰
دو برادر از من خواستند به باغی که در محله کَن دارند، برویم و خوش بگذرانیم که من همراه آنها به باغ رفتم اما...
آفتاب‌‌نیوز :
مدتی قبل پسر جوانی با حضور در دادسرای امور جنایی تهران شکایتی با عنوان آدم‌ربایی ثبت کرد و در اظهاراتش به بازپرس امور جنایی تهران گفت: من با پسری به نام کیوان دوست بودم که اعتیاد داشت؛ دو برادر کیوان را نیز می‌شناختم و با آنها سلام و علیک داشتم، یک روز که به قهوه‌خانه رفته بودم دو برادر کیوان را دیدم، آنها از من خواستند به باغی که در محله کَن دارند، برویم و خوش بگذرانیم که من و دو برادر کیوان و یکی از دوستان آنها به باغ رفتیم.

وی افزود: زمانیکه به باغ رفتیم آنها دست و پای مرا بسته، مرا کتک زده و از من فیلم گرفتند اما پس از دقایقی گشت نیروهای بسیج که از کنار باغ رد می‌شدند صدای داد و فریاد مرا شنیده بودند و من توسط آنها نجات پیدا کردم؛ در نهایت دو برادر کیوان از آنجا متواری شده و نفر سوم بازداشت شد.

پس از ثبت این شکایت تحقیقات کارآگاهان برای بازداشت متهمان آغاز و آنها موفق به بازداشت آنها شدند.

متهمان در اظهارات اولیه با قبول ربودن پسر جوان، گفتند به این دلیل شاکی را ربودند که باعث معتاد Addicted شدن برادرشان شده بود و قصد داشتند از وی انتقام بگیرند.

هر دو متهم این پرونده پس از این اظهارات با دستور بازپرس امور جنایی تهران بازداشت شده و برای ادامه تحقیقات دراختیار مأموران اداره آگاهی قرار گرفتند.

رکنا
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین
x