کد خبر: ۴۹۸۵۱۷
تاریخ انتشار : ۰۷ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۲
بازیکن پیشین نفت تهران می‌گوید از باشگاه نفت هیچ کس برای پرداخت مطالباتش تماسی نگرفته است.
آفتاب‌‌نیوز :
ایگور پراهیچ، بازیکن پیشین نفت تهران و پدیده مشهد که در حال‌ حاضر در باشگاه واراژدین کرواسی فوتبالش را پیگیری می‌کند با شکایت از باشگاه نفت تهران آن‌ها را محکوم به پرداخت حدود ۱۰۰ هزار یورو کرد.

باشگاه نفت از تاریخ دهم آذرماه به مدت ۳۰ روز مهلت داشت تا طلب پراهیچ را پرداخت کند. در غیر این صورت پرونده شکایت پراهیچ به صورت درخواست به کمیته‌ انضباطی فیفا ارسال می‌شود تا آن‌ها تصمیم رسمی را درباره این پرونده بگیرند.

در همین رابطه ایگور پراهیچ در گفت‌وگو با ایسنا، در پاسخ به این سوال که آیا از مسوولان باشگاه نفت کسی برای پرداخت طلب ۱۰۰ هزار یوروی‌اش با او تماس گرفته است، گفت‌: هیچ کسی از باشگاه نفت با من تماسی نگرفته است.

بازیکن پیشین نفت درباره شناختش از حمیدرضا جهانیان، مالک موقت کنونی این باشگاه و اطلاعاتش از اتفاقاتی که در چند وقت اخیر در نفت رخ داده است، تصریح کرد: من مالک جدید نفت را نمی‌شناسم و پس از این که ایران را ترک کردم، دیگر اطلاعی از اتفاقاتی که در این باشگاه رخ داده است، ندارم.

به‌ گزارش ‌ایسنا، بازیکن پیشین پدیده در پایان در مورد مطالباتش از این باشگاه، اظهار کرد: من یک پرونده نیز با باشگاه پدیده دارم که آن‌ها باید طلب حدود ۱۴۰ هزار یورویی من را پرداخت کنند. در غیر این صورت از باشگاه پدیده در آینده مجددا امتیاز کسر می‌شود.


بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین
x