کد خبر: ۴۹۹۱۲۵
تاریخ انتشار : ۱۰ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۶
هزاران اسرائیلی در شهر تل‌آویو در اعتراض به فساد دولت دست به تظاهرات زده و تسریع در روند تحقیقات از نخست وزیر در پرونده‌های فساد را خواستار شدند.
آفتاب‌‌نیوز :  به نوشته روزنامه عبری زبان یدیعوت آحارونوت، هزاران شهروند اسرائیلی با تجمع در میدان "روچیلد" در مرکز شهر تل‌آویو در اعتراض به فساد بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی پلاکاردهایی را در دست داشتند که بر روی آنها نوشته شده بود، "نتانیاهو باید به زندان برود"، "کابینه جهان مردگان است" و "نتانیاهو به خانه‌ات برگرد تو شکست خوردی".

به نوشته این روزنامه عبری زبان، این پنجاه و هشتمین تظاهرات شهروندان اسرائیلی علیه نتانیاهو و فساد کابینه‌اش از دسامبر سال گذشته است.

طبق گزارش رسانه‌های عبری زبان، پلیس رژیم صهیونیستی از دسامبر ۲۰۱۶ تاکنون هفت مرتبه از نتانیاهو در دو پرونده فساد مشهور به پرونده‌های ۱۰۰۰ و ۲۰۰۰ بازجویی کرده که آخرین آنها روز شنبه انجام شد و حدود چهار ساعت ادامه داشت.

نتانیاهو در پرونده ۱۰۰۰ به دریافت هدایای گران قیمتی از تجار اسرائیلی متهم است.

نخست وزیر رژیم صهیونیستی در پرونده ۲۰۰۰ نیز به مذاکره و توافق با آرنون موزیس، ناشر روزنامه یدیعوت آحارونوت برای پوشش خبری جانبدارانه از او در مقابل اعمال محدودیت علیه روزنامه عبری زبان "اسرائیل الیوم"، رقیب آن متهم است.

منبع: ایسنا
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین