کد خبر: ۴۹۹۲۳۲
تاریخ انتشار : ۱۰ دی ۱۳۹۶ - ۲۳:۲۷
در برخی نقاط کشور تجمعات پراکنده به چشم می‌خورد که توسط نیروی انتظامی و یگان ویژه تحت کنترل درآمده است.
آفتاب‌‌نیوز :
خبرگزاری فارس در گزارشی از اعتراض‌های خیابانی در برخی شهرهای کشور نوشت: شهرهای مختلف کشور برخلاف شب و روز گذشته، شب آرامی را سپری می‌کنند و تنها در برخی نقاط کشور تجمعات پراکنده به چشم می‌خورد که توسط نیروی انتظامی و یگان ویژه تحت کنترل درآمده است.

تجمعات خیابانی در شهرهای مختلف همانند شب گذشته در برخی استان‌ها ادامه دارد اما با وجود بروز برخی تجمعات و آشوب‌هایی که توسط عده‌ای برنامه‌ریزی شده صورت می‌گیرد نسبت به شب گذشته آرامش بیشتری بر فضای شهرهای کشور حاکم است.

در کرمانشاه اوضاع طی 2 ساعت اخیر آرام شده و نیروهای انتظامی کنترل شهر را در دست دارند. شایعه کشته شدن یک نفر نیز در تجمعات عصر امروز در کرمانشاه توسط نیروی انتظامی تکذیب شد.

از اهواز خبر می‌رسد خیابان نادری که در شب گذشته کانون درگیری و آشوب بود امشب تحت کنترل نیروهای یگان ویژه درآمده و علی‌رغم فراخوان آشوب‌گران برای حضور در این خیابان اما تجمعات صورت‌گرفته بدون آشوب و خسارت همراه است.

همدان نیز که در شب و روز گذشته با آشوب و درگیری همراه بود امشب با فضای ایجادشده توسط نیروی انتظامی تنها شاهد تجمعات مردمی است اما این فضا در تویسرکان به صورت درگیری و شکستن شیشه‌های برخی مغازه‌ها و اماکن عمومی گزارش شده است.

بنا به این گزارش شهر مشهد هم که به عنوان یکی از شهرهای مهم کشور درگیر آشوب و اغتشاش بود امشب علی‌رغم آنچه تصور می‌شود فضای آرامی را سپری می‌کند و حضور نیروهای یگان‌ویژه و انتظامی مانع از ایجاد اغتشاش گسترده شده است.

اما علی‌رغم آرام بودن بسیاری از شهرهای کشور، از استان البرز خبر می‌رسد اغتشاشات از ساعات اولیه امشب شروع شده بود ولی با حضور گسترده یگان‌های ویژه و نیروهای امنیتی فضای شهر کرج تحت کنترل درآمده است.

فضای بسیاری از شهرهای کشور از جمله اراک، ساوه، آمل، ساری، بهشهر، شهرکرد، باغملک نیز آرام گزارش شده و تجمعات صورت‌گرفته بدون هرگونه اغتشاش همراه بود.

این گزارش حاکی است، امشب در بسیاری از شهرهای کشور ائمه جمعه در بین مردم حضور یافته و آنان را دعوت به آرامش کردند. در آمل حجت‌الاسلام مرتضوی امام جمعه آمل پس از مراسم سخنرانی در امامزاده ابراهیم(ع) این شهر به سمت خیابان 17 شهریور محل تجمع معترضین حضور پیدا و آنان را به آرامش دعوت نمود که حضور وی در بین معترضین با خاتمه تجمع همراه بود.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین