کد خبر: ۴۹۹۴۱۹
تاریخ انتشار : ۱۲ دی ۱۳۹۶ - ۰۱:۰۴
حمید بعیدی نژاد سفیر جمهوری اسلامی ایران در لندن به توهین جدید ترامپ که مردم ایران را گرسنه خطاب کرد واکنش نشان داد.
آفتاب‌‌نیوز :
بعیدی نژاد در کانال تلگرامی خود نوشت: ترامپ كه پيش از اين در توهيني آشكار، ملت ايران را "ملتي تروريست" خوانده بود، حالا به بهانه ي دلسوزي منافقانه با شركت كنندگان در تجمعات اعتراض آميز در ايران، در توهيني ديگر ملت ايران را "ملتي گرسنه" كه نياز به ترحم دارند خوانده است.

اين در حاليست كه او رئيس جمهور كشوري است كه با داشتن عنوان بزرگترين اقتصاد قدرتمند جهان، مردمش سالهاست با گرسنگي دسته و پنجه نرم مي كند و اختلاف طبقاتي در آن بيداد مي نمايد. بنا به آمار رسمي از جمله اطلاعات سازمان آمريكايي امداد براي كمك به گرسنگان آمريكا( فيدينگ امريكا)، كه هر كس ميتواند با يك جستجوي ساده در اينترنت به آن دسترسي داشته باشد، از هر هشت نفر جمعيت آمريكا يك نفر گرسنه است. بر اساس اين آمار وحشتناك، چهل و دو ميليون نفر از مردم آمريكا در گرسنگي بسر مي برند كه سيزده ميليون نفر از آنان از كودكان و بيش از پنج ميليون نفر از آنان از سالمندان هستند.

آيا بهتر نيست بجاي اين توهين هاي بي سابقه از سوي رئيس جمهور يك كشور به ملتي سرافراز در طول تاريخ، وي از ملت ايران بخواهد كه براي كمك به گرسنگان آمريكا به اين كشور كمك كنند، چرا كه ملت ايران عليرغم مشكلات خود، دست كمك او را رد نخواهند كرد.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین