کد خبر: ۵۰۳۰۳۵
تاریخ انتشار : ۲۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۵
ماریا شاراپووا و نواک جوکوویچ با شکست حریفانشان به دور سوم تنیس اپن استرالیا صعود کردند اما گاربینیه موگوروسا حذف شد.
آفتاب‌‌نیوز :
 دور دوم تنیس اپن استرالیا پنج‌شنبه در ملبورن پیگیری شد. در بخش مردان، نواک جوکوویچ برابر گائل مونفیس قرار گرفت و ۳ بر یک حریف فرانسوی‌اش را شکست داد.

مونفیس ست نخست را با قدرت شروع کرد و ۶ بر ۴ تنیسور صربستانی را شکست داد. در ست دوم خستگی مونفیس باعث شد جوکوویچ به راحتی این ست را با نتیجه ۶ بر ۳ به پایان برساند. این شرایط ادامه پیدا کرد و تنیسور صربستانی ست بعد را ۶ بر یک پیروز شد. در ست چهارم نیز مرد شماره ۱۴ جهان با نتیجه ۶ بر ۳ پیروز شد.

در دیگر دیدار امروز (پنج‌شنبه) دومینیک تیم به سختی توانست کودلا از آمریکایی را شکست دهد. تنیسور اتریشی ۳ بر یک پیروز شد.

در دیگر بازی‌های مهم، سم کری ۳ بر یک مغلوب مارتن فوکسوویچ شد، راموس اسپانیایی با پیروزی ۳ بر صفر برابر اسمیچک آمریکایی به دور بعد صعود کرد. توماس بردیچ توانست گارسیا لوپس را ۳ بر یک شکست دهد. فونینی ایتالیایی هم ۳ بر یک برابر دونسکوی پیروز شد.

در بخش بانوان، ماریا شاراپووا توانست ۲ بر صفر استواتسوا را شکست دهد. تنیسور روسی ست نخست را به راحتی و با نتیجه‌ ۶ بر یک پیروز شد اما ست دوم شرایط کاملا متفاوت بود و شاراپووا ۷ بر ۶ به پیروزی رسید.

به‌ گزارش ‌ایسنا، اتفاق مهم این روز حذف گاربینیه موگوروسا بود. قهرمان تنیس ویمبلدون حریف وی سو از تایوان نشد و در دو ست پیاپی شکست خورد. بانوی شماره سه جهان در ست اول ۶ بر ۷ شکست خورد و ست دوم را با نتیجه‌ ۶ بر ۴ واگذار کرد.

در دیگر بازی‌های مهم، کارولینا پلیسکووا ۲ بر صفر برابر حداد مایا پیروز شد و آنجلیک کربر با نتیجه‌ مشابه وکیک کروات را از پیش رو برداشت.


بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین
x