کد خبر: ۵۰۵۳۴۴
تعداد نظرات: ۴ نظر
تاریخ انتشار : ۰۹ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۳
عضو کمیته رفع حصر فراکسیون امید مجلس خبر داد:
یک عضو کمیته رفع حصر فراکسیون امید مجلس با بیان این‌که از یک هفته قبل دختران، نوه‌ها و همسرانشان می‌توانند با مهندس موسوی و زهرا رهنورد دیدار کنند، نسبت به انجام ملاقات سایر بستگان در آینده نزدیک ابراز امیدواری کرد.
آفتاب‌‌نیوز :
قاسم میرزایی نیکو، در پاسخ به سوالی در مورد برخی شنیده‌ها در خصوص رفع محدودیت‌های در مسیر ملاقات اعضای خانواده میرحسین موسوی و زهرا رهنورد با آن‌ها اعلام کرد: از حدود یک هفته گذشته تاکنون محدودیت‌های ملاقات برای مهندس میرحسین موسوی و خانم زهرا رهنورد رفع شده است.

به گزارش آفتاب‌نیوز، وی افزود: پیرو رایزنی‌ها و دیدارهایی که برخی مسئولان مربوطه با مهندس موسوی داشتند، به این جمع‌بندی رسیدند که دختران، نوه‌ها و همسران ۲ دختر مهندس موسوی و خانم رهنورد بتوانند با آن‌ها به‌طور عادی دیدار کنند.

نماینده اصلاح‌طلب مردم دماوند در مجلس خاطرنشان کرد: بر این اساس، خانواده موسوی درصورت تمایل می‌توانند با حضور در منزل ایشان با آن‌ها دیدار کنند و خوشبختانه محدودیتی در این راستا وجود ندارد و احتمالاً به‌زودی نسبت به درخواستی که درمورد ملاقات سایر اعضای خانواده و بستگان با آقای موسوی و خانم رهنورد مطرح شده بود، اقدام شود.

امیدواری نسبت به انجام ملاقات سایر بستگان در آینده نزدیک

عضو کمیته حصر فراکسیون امید مجلس در این رابطه توضیح داد: مهندس موسوی اخیراً با ارائه اسامی تعدادی از بستگان خود، خواستار ملاقات با آن‌ها شده بود که هم‌اکنون پیگیری‌هایی در این رابطه انجام می‌شود و امیدواریم این مهم نیز به‌زودی محقق شود.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس همچنین در پاسخ به سوالی در مورد دیدار چهره‌های سیاسی با مهندس موسوی گفت: البته در رابطه با ملاقات چهره سیاسی یا مقامات مسئول هنوز بحث خاصی مطرح نشده اما به نظر می‌رسد رفع محدودیت‌ها برای ملاقات با اعضای خانواده، می‌تواند مقدمه‌ای خوبی باشد.

تلاش‌ها در بخش‌های مختلف در آستانه به نتیجه رسیدن است

میرزایی نیکو در پایان تصریح کرد: خوشبختانه تلاش‌های دوستانی که در بخش‌های مختلف اقدام کردند، در آستانه تحقق است و به نظر می‌رسد این تلاش‌ها اندک اندک در حال به نتیجه رسیدن است. این اتفاق خوشایندی است و جامعه نیز همین انتظار را داشت.

منبع: ایلنا 
بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
خبرهای مرتبط
انتشار یافته: ۴
بسیجی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۲۱ - ۱۳۹۶/۱۱/۰۹
3
4
بایددیدار مردمی که به ایشان رای داده اندآزادباشدحصرمهندس موسوی که ازیاران امام راحل وخدمتگزارنظام میباشدگناه نابخشودنی است.
داد
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۳۸ - ۱۳۹۶/۱۱/۰۹
2
1
حصر خانگی انها درست نیست
پسر شیک پوش
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۴:۰۳ - ۱۳۹۶/۱۱/۰۹
3
0
سید دلتنگت ایم...
دارا
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۱۷ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۰
2
0
درود بر کروبی قهرمان درود بر موسوی شجاع
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین