کد خبر: ۵۰۶۲۱۲
تاریخ انتشار : ۱۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۰:۴۶

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی ارتش: اجازه ایجاد اغتشاش را نمی دهیم

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء(ص) گفت: هیچ مماشاتی با دشمن نداریم و این را از شهدا یاد گرفته‌ایم، باید مراقب مواضع فرهنگی باشیم؛ چرا که دشمن به دنبال ایجاد خلل در آن است.
آفتاب‌‌نیوز :
امیر فرزاد اسماعیلی فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء(ص) ارتش ضمن گرامیداشت دهه فجر و تسلیت ایام فاطمیه با اشاره به روند دشمنی استکبار با انقلاب اسلامیاظهار کرد: وقایعی بسیاری توسط استکبار در کشور رخ داد که هیچ‌گاه از یاد ملت نمی‌رود، کودتای ۲۸ مرداد، واقعه طبس، حادثه هواپیمای مسافربری هرگز از یاد ما نمی‌رود، ما هیچ‌گاه با مستکبران و ظالمان کاری نداریم.

امیراسماعیلی گفت: یکی از دلایل بیان شعار «مرگ بر امریکا» همین رذالت‌های دشمنان مستکبر است و مردم ما هیچ‌گاه این دشمنی‌ها را فراموش نمی‌کنند؛ اما انقلاب بهترین نعمت الهی است که در دل مردم می‌ماند، انقلاب ما مسلحانه نبود بلکه تجلی محبت بین امام راحل(ره) و مردم بود و در ادامه آن حماسه شهدا را در اذهان مردم غیور و مقتدر ما ثبت کرد.

وی گفت: شهدای ما از سراسر ایران هستند و جوانانی که در دفاع مقدس بودند جان خود را در دست گرفته و به مرزها رفتند تا دشمنان را بیرون کنند، شهدای ترور و شهدای مدافع حرم به ما فهماندند که در صف کربلا قرار گرفته و همیشه می‌توان قیامی کربلایی کرد، بسیاری از شهدای مدافع حرم حتی انقلاب و دفاع مقدس را ندیده بودند اما با تمام توان در مقابل دشمنان انقلاب و اسلام ایستادند.

وی با بیان اینکه همه ما باید مراقب باشیم، اظهار داشت: دست دادن و لبخند زدن به دشمن در کشورِ شهیدان معنا ندارد، آمریکا دشمن اصلی این مملکت است، همچنان‌ که به گفته امام خمینی(ره) آمریکا شیطان بزرگ است، همین دشمن از یک دولت مردمی حمایت نمی‌کند؛ اما دولت دیگری که مردم بی‌پناه یمن را بمباران می‌کند مورد حمایت قرار می‌دهد، همین استکبار در سال ۸۸ از فتنه‌گران حمایت می‌کند، این سیاست یک بوم و دو هوا نشانه شیطان بزرگ است؛ ولی دشمن را به قعر جهنم می‌بریم.

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء(ص) ارتش با اشاره به اینکه نباید اجازه دهیم حوادثی همچون اغتشاش های اخیر در کشور رخ دهد عنوان کرد: امریکا در ۱۰۰ کشور پایگاه نظامی دارد و هر کاری که دلشان می‌خواهد در آن کشورها انجام می‌دهند، مگر می‌شود با این آمریکا که دستکش مخملی بر دست آهنی دارد دست داد.

اسماعیلی تصریح کرد: دشمن در اطراف ما پایگاه دارد کافی است سر را برگردانیم تا کشور جولانگاه آن‌ها شود، ما هیچ‌گاه اجازه نمی‌دهیم که حتی فکر این امر در ذهن دشمنان ما رقم بخورد، شهدا برای امنیت کشور خون دادند؛ از اینرو باید همیشه مراقب دشمن باشیم.

وی با اشاره به لزوم هوشیاری در مقابل دشمن گفت: هیچ مماشاتی با دشمن نداریم و این را از شهدا یاد گرفته‌ایم، باید مراقب مواضع فرهنگی باشیم؛ چرا که دشمن به دنبال ایجاد خلل در آن است و می‌خواهد دو بال نظام جمهوری اسلامی یعنی شهادت و مهدویت را قطع کند.

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص) ارتش در پایان با اشاره به تلاش دشمن برای ضربه زدن به ولایت فقیه خاطرنشان کرد: امروز حساسیت دشمن حضور شما در کنار ولایت فقیه است، مردم ما به درستی دشمن را شناخته‌اند و با تلاش و همّت جوانان غیور به زودی دشمنان از صفحه روزگار محو می‌شوند.

تسنیم
بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین