کد خبر: ۵۰۹۴۳۹
تعداد نظرات: ۸ نظر
تاریخ انتشار : ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۷:۵۳
تنگ نظرها درباره خرید هواپیما حالا فریادشان بلند است
یک نماینده مجلس گفت: وقتی به عنوان دستاورد برجام هواپیما خریدند عده‌ای در داخل تنگ نظری کردند و حالا فریادشان بلند شده است.
آفتاب‌‌نیوز :
محمدرضا تابش در حاشیه مراسم ختم فرزند احمد توکلی درباره اخباری مبنی بر استیضاح وزیر راه و کار پس از سقوط هواپیما تهران-یاسوج اظهار کرد: باید از استیضاح کنندگان بپرسید که پیگیری این موضوع چه خواهد شد. در هر صورت واقعه بسیار تاسف آوری رخ داده و تکرار این نوع حوادث و ضرب الاجل عمل نکردن مسئولان برای امداد حوادث خود نوعی ناکارآمدی را متبادر می کند.

وی ادامه داد: این گونه عملکردها باعث گسست بین حاکمیت و ملت می‌شود. این موضوعات را باید چاره جویی کنیم و هر سه قوه مقننه، مجریه و قضایه باید تنگناها معضلات و مشکلات را و همچنین توقعات و معضلات مردم را شناسایی کنند و مد نظر قرار دهند و برای آن ها ارزیابی و تحلیل داشته باشند.

تابش تاکید کرد: مسئولین باید مانیفستی به مردم ارائه دهند که در چه موعدی این مشکلات را مرتفع خواهند کرد.

وی با اشاره به عده‌ای که در زمان خرید هواپیماها گفتند خرید آن ها اشرافی گری است اما امروز می گویند سیستم حمل و نقل فرسوده است و دولت چاره‌ای نمی اندیشد گفت: متاسفانه تنگ نظری‌ها همیشه وجود دارد و یک عده این موضوع را مطرح کرده‌اند. من به عنوان یک انقلابی با بریز و بپاش‌ها مخالف هستم اما در هر صورت مردمی که نفت و گاز و منابع طبیعیشان را در اختیار حاکمیت می‌گذارند و از آن طرف مالیات و عوارض می دهند و در راه پیشبرد انقلاب و حفظ دستاوردهایش جان و مال خود را گذاشته‌اند و فرو گذاری نکرده اند حق دارند، از مواهب زندگی بهره مند شوند .

تابش ادامه داد: مردم حق دارند زندگی شرافتمندانه داشته باشند؛ دغدغه کار، ازدواج و معیشت نداشته باشند و حاکمیت باید اینها را برایشان فراهم کند.

وی گفت: یکی از وسایلی که می تواند در توسعه نقش آفرین باشد و در جا به جایی مسافر و جذب توریست تاثیر گذار باشد هواپیما است که متاسفانه برخی‌ها در این باب کم لطفی کرده اند.

تابش همچنین خاطرنشان کرد: هنگامی که برجام یکی از دستاوردهایش انعقاد قرارداد برای تامین هواپیما بود آن طرف بدخواه‌ها و دشمنان نظام دست‌اندازی‌هایی داشتند و این طرف هم کوته‌نظرهایی وجود داشت و آن را ابزاری لوکس و تجملاتی قلمداد کردند.

وی در پایان گفت: حالا فریادشان به آسمان بلند است که چرا مردم به این وضعیت مبتلا شدند، فریاد ماهم بلند است اما واقع بینانه به مسائل و قضایا نگاه می کنیم. باید به خواست‌ها و مطالبات مردم توجه داسته باشیم.

منبع: ایسنا


بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
انتشار یافته: ۸
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۱۴ - ۱۳۹۶/۱۱/۳۰
6
3
جناب تابش هواپیمای نوخریدید یا مرجوعی بدتراز کهنه بود انهم دو تا مرجوعی حلا تا سیصدتا.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۲۹ - ۱۳۹۶/۱۱/۳۰
2
1
این افراد لا ابالی بی دین بیگانه پرست نامرد در هرشرایطی به ویژه زمانی که خیانت هایشان رو می شود برای فرا فکنی وفرار از زیر بار مسولیت جماقت وخریت خود را را به مردم نسبت می دهند
ناشناس
|
United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland
|
۲۰:۴۱ - ۱۳۹۶/۱۱/۳۰
2
2
ملت ایران فراموش نمی کند هنوز جوهر برجام خشک نشده رییس جمهور به فکر سلامت سفر هموطنانش بود و بعد از سی و چند سال بزرگترین قرار داد های خرید هواپیما را امضا کرد در حالی که می توانست این کار را انجام ندهد در حالی که همین دوستان از طریق صدا و سیما و رسانه های زنجیره ایشان در صدد به سخره گرفتن او برآمدند و حالا هم بعد از این هم چوب لای چرخ گذاشتن در صدد استیضاح وزیر و طرح سوال از او هستند انگار که نه انگار که ملت غیور ایران او را با رای قاطع خود ریس جمهور خودشان قرار دادند و ایشان این بار به جدیت در صدد مبارزه با جمهور مردم هستند.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۵۰ - ۱۳۹۶/۱۱/۳۰
1
2
خداوند لعنت کند آن افرادی را که با خرید هواپیمای مسافربری نو مخالفت کردند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۱:۲۸ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۱
1
2
چرا ریشه ای به مسائل اشاره نمی کنید از چه می ترسید. تا زمانی که سیاست های اساسی و کلی کشور نسبت به تمام کشورهای جهان تغییر نکند و روابط حسنه با تمام کشورهای مهم جهان و منطقه برقرار نکنیم این مشکلات پابرجا خواهند بود و بلکه تشدید خواهند شد ............................
حسین
|
Australia
|
۱۳:۴۴ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۱
0
1
مردم حق دارن ؟ مطمئنی ؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۳۵ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۲
2
3
همانهايي كه سنگ اندازي كردند قاتل جان اين مسافران هستند
حسین
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۵۴ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۲
2
5
سلام
این داد وفریادهایشان نمیتواند مرحم خانواده های داغدار باشد
از خدا شرم ندارید از وجدان خودتان خجالت بکشید که برای قرا رداد خرید هواپیما چه حرفها وتهمتها به دولت که نزدید
حال خیلی کاسه داغتر از اش شدید
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین