کد خبر: ۵۱۴۰۰
تاریخ انتشار : ۰۴ مهر ۱۳۸۵ - ۲۲:۱۱
مقام معظم رهبری :

باور به وعده‌های قرآنی حزب‌الله را پیروز کرد

آفتاب‌‌نیوز :
در این دیدار كه قاریان بیش از چهل كشور شركت كننده در بیست و سومین مسابقات بین المللی قرآن نیز حضور داشتند، مقام معظم رهبری در سخنانی لازمه جامعه اسلامی و رسیدن به آرمانهای والای چنین جامعه‌‏ای را انس با قرآن در سطوح مختلف جامعه و باور وعده‌‏های قرآنی دانستند و تاكید كردند: هر اندازه كه انس با قرآن و تدبر در آن گسترش یابد بركات و دستاوردهای جامعه اسلامی نیز روز افزون خواهد شد. 

ایشان با اشاره به دستاوردهای نظام اسلامی در طول سالهای گذشته به ویژه ایستادگی ملت ایران درمقابل زورگویان افزودند: همه این دستاوردهای ارزشمند از جمله پیشرفت شگفت انگیز جوانان در عرصه‌‏های مختلف علمی و همچنین بروز نشانه‌‏هایی از اجرای عدالت در كشور به بركت معرفت قرآنی آحاد مردم و مسئولان است. 

آیت الله خامنه‌‏ای با اشاره به احساس عزت و افتخار مسلمانان در جهان و ناكامی‌‏ها و رسوایی‌های پی در پی مدعیان حقوق بشر و دموكراسی تاكید كردند: این احساس عزت و باور به وعده‌های قرآنی بود كه حزب الله لبنان را در مقابل یك ارتش مجهز و مورد حمایت همه جانبه قدرتهای بین المللی پیروز كرد.

ایشان همچنین با تاكید بر لزوم ادامه حركت قرآنی در كشور و تلاش برای بهتر شدن این حركت مبارك خاطر نشان كردند: در این حركت قرآنی حتما باید حفظ، فهم معانی و تلاوت قرآن مورد اهتمام قرار گیرند و مسئولان ذیربط نیز تمهیدات آن را فراهم نمایند.
بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین