کد خبر: ۵۲۰۳۰
تاریخ انتشار : ۱۸ مهر ۱۳۸۵ - ۱۲:۱۵

نيكبخت: بدشانسی‌ من تمامی ندارد

آفتاب‌‌نیوز : اما بعد از پرس‌وجو و صحبت با خود نيكبخت معلوم شد كه بدشانسی‌های او در تيم‌ملی تمامی ندارد و عليرضا اين دفعه به‌خاطر سرماخوردگی شديد اردوی تيم‌ملی را ترك كرده و به تهران آمده است! 

فكر می‌كنی برای بازی مقابل كره جنوبی برسی؟
بله، البته اگر مربيان تيم‌ملی صلاح بدانند و من‌را برای آن بازی دعوت كنند. به هر حال برای من حضور در تيم‌ملی برای هر ديداری كه باشد ارزشمند است و اميدوارم با حضور در بازی مقابل كره جنوبی غيبت اخيرم را جبران كنم.


برخی از بازيكنان استقلال گفته‌اند جای نيكبخت در استقلال خالی نيست؟
خيلی‌ها در مورد من حرف می‌زنند، اما من فقط به حرف كسانی اهميت می‌دهم كه آدم‌های بزرگی هستند، كسانی كه خودشان را فراموش نمی كنند و براي بزرگی و مشهور شدن به من و امثال من تكيه نمی‌كنند. من ادعايی نكردم كه در استقلال جای من خالی است يا خير. از موفقيت اين تيم به عنوان يك ايرانی خوشحال هم می‌شوم، ولی يادتان باشد در مورد نيكبخت آدم‌های بزرگ بايد نظر بدهند، آنهايی كه من‌را به بی‌تعصبی متهم كرده‌اند اگر آدم بزرگی بودند جواب‌شان را می‌دادم و يادشان نرود كه آنها به خاطر يك پاداش 200 هزار تومانی از استقلال قهر می‌كردند.


هنوز هم اين سوِال بسياری از مردم است كه چرا نيكبخت به پرسپوليس رفت؟
حرف‌های زيادی دارم و سعی می‌كنم برای اين‌كه حداقل هواداران استقلال از اصل ماجرا خبردار شوند آن را در اولين فرصت بگويم. استقلال من‌را نخواست و وقتی يك تيم مثل استقلال من‌را نمی‌خواهد بايد برای اثبات توانايی هايم به تيمی بروم كه سطح فنی‌اش از تيم قبلی ‌من پايين‌تر نباشد. من تا جايی كه توانستم تلاش كردم در استقلال باشم ولی آنها من‌را نخواستند. يادتان باشد من حاضر شدم از 400 ميليون بگذرم اما آقايانی كه پشت سر من حرف می‌زدند برای خاطر دويست هزار تومان قهر می‌كردند.

كانديداى آقاى گلى هم كه هستى؟ 
نه! من فقط دنبال اين هستم كه مفيد بازى كنم و گلزنى برايم در درجه دوم قرار دارد.

آيا پرسپوليس به تعهداتش عمل كرده است؟
مسؤولان باشگاه درصدد حل مشكلات هستند و قطعاً به زودى اين تلاشها به نتيجه خواهد رسيد.

در مورد دربى حرفى ندارى؟
هنوز حرف زدن در مورد دربى زود است. وقت دربى كه رسيد به آن فكر مى كنم. اميدوارم تماشاگران هر دو تيم براى دربى يك ديدار بسيار زيبا را شاهد باشند.


بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین