کد خبر: ۵۲۲۴۷۲
تاریخ انتشار : ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۲۱:۲۵
رئیس ستادکل نیروهای مسلح گفت : نیروهای نظامی استان خوزستان برابر تهدیدات داخلی، خارجی و نرم دشمنان از آمادگی خوبی برخوردارند.
آفتاب‌‌نیوز :
سردار محمد باقری رئیس ستادکل نیروهای مسلح با اشاره به آمادگی نیروهای نظامی در مقابله با انواع تهدیدات، افزود: همه موضوعات مانند قاچاق، تهدیدات فضای مجازی و توطئه افکنی رسانه‌های بیگانه و همه موضوعاتی که به نوعی معیشت مردم را تحت تأثیر قرار می‌دهد بررسی قرارگرفت و تدابیری اندیشیده شد.

وی ادامه داد: می‌توانیم به مردم اطمینان بدهیم که نیروهای مسلح در همه ابعاد در خوزستان مأموریت‌های خود را به خوبی انجام داده‌اند و این استان محل مناسبی برای سرمایه گذاری و توسعه اقتصادی است.

سرلشکر باقری عنوان کرد: آنچه در ۳ روز بازدید از واحدهای نظامی و انتظامی در خوزستان، دیدار با نماینده ولی فقیه در خوزستان و استاندار دیدیم این بود که خوزستان از نظر امنیت وضعیت مطلوبی دارد. خوزستان جزو استان‌های مهم کشور است و به همین علت باید مکرر در این استان حضور پیدا کنیم و نمایندگان ما در این استان وضعیت خوزستان را همواره ارزیابی می‌کنند و در اختیار ما قرار می‌دهند. گزارش فرمانده‌هان انتظامی و مرزبانی خوزستان را شنیدیم و تدابیر و راهکارهای لازم به آنها ارائه شد.

رئیس ستادکل نیروهای مسلح با بیان اینکه نیروی انتظامی در ابعاد مختلف مأموریتی در خوزستان در حال خدمت است، عنوان کرد: این نیرو در مأموریت‌های عادی مانند راهور و آگاهی و هم در خصوص ایجاد امنیت و هم مقابله با برخی اغتشاشات که در ماههای گذشته اتفاق افتاد موفق عمل کرده است.

منبع: خبرگزاری ایلنا
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین