کد خبر: ۵۲۳۲۰۵
تاریخ انتشار : ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۲
پایان رسیدگی به پرونده که به زنان تجاوز می‌کرد
مردی که با تشکیل حلقه‌ای خاص با همدستی همسرش، زنان و دختران جوان را مورد آزار و اذیت قرار می‌داد، در حالی برای بار دوم حکم اعدامش مورد تأیید قرار گرفت که قبلا به اتهام دیگری به اعدام محکوم شده‌ بود.
آفتاب‌‌نیوز :
مردي میانسال با شکایت زنی جوان بازداشت شد. این زن وقتی به مأموران مراجعه کرد، گفت از سوی مردی که مدعی است علم ماورایی دارد، مورد آزار و اذیت قرار گرفته ‌است. 

به گزارش آفتاب‎نیوز به نقل از شرق؛ او گفت: من با شوهرم اختلافات زیادی داشتم و شوهرم مرد وفاداری نبود، اما از آنجا که او را دوست داشتم نمی‌خواستم از او جدا شوم؛ یک نفر به من گفت مردی در تهران زندگی می‌کند که به همراه همسرش مشکلات زنان و دخترانی مانند من را با دعا و علم ماورایی که دارد حل می‌کند. من هم از آنجا که به شدت احساس تنهایی می‌کردم و حال خوبی نداشتم، تصمیم گرفتم به آنجا بروم. همسرش هم در دفتر کارش که در خیابان گاندی بود، حضور داشت. زن طوری رفتار می‌کرد که هیچ‌کس متوجه نمی‌شد او دروغ می‌گوید یا ممکن است قصد گول‌زدن داشته‌ باشد. زنان زیادی هم آنجا بودند. من هم اعتماد کردم و پول کلانی را که خواسته ‌بودند، دادم. با اینکه پرداخت این پول برایم به‌شدت سخت بود اما چون زندگی‌ام داشت از هم می‌پاشید، با خودم گفتم هر راهی را که بشود می‌روم. وقتی وارد اتاق مرد میانسال شدم، او ابتدا حرف‌هایی زد و چیزهایی به من گفت و بعد از من خواست آبی را که روی میز بود، بنوشم. او گفت هرکاری می‌کند، برای این است که بدی‌ها از بدن من خارج و زندگی‌ام دوباره روبه‌راه شود. من نیمه‌بیهوش بودم، وقتی به خودم آمدم متوجه شدم مورد تعرض قرار گرفته‌ام. حالم خیلی بد شد؛ وقتی از دفتر بیرون آمدم چندروزی در حالت عادی نبودم تا اینکه تصمیم گرفتم شکایت کنم. شاکی ادامه داد: این مرد با همکاری همسرش کلاس‌هایی را تشکیل و راه‌های عجیبی به زنان و دختران برای خارج‌کردن اضطراب و بدی‌ها یاد می‌دهد و تا جایی که متوجه شدم، با خیلی از کسانی که به او مراجعه کرده‌اند، رابطه برقرار کرده‌ است. بعد از شکایت این زن مأموران تحقیقات بیشتری را انجام دادند و متوجه شدند زوج متهم از مدت‌ها قبل با اجاره دفتری اقدام به جذب زنان و دخترانی مي‌كنند که در خانواده درگیری‌هایی دارند یا به مشکلات روحی و روانی دچار هستند و از آنها پول‌های کلان می‌گیرند و مرد نیز این زنان را مورد تعرض قرار می‌دهد. به این ترتیب این زوج بازداشت شدند. مرد میانسال ابتدا منکر رابطه شد و گفت به خاطر مطالعاتی که داشته، به افرادی که مشکل داشتند آموزش می‌داد که چطور به پاکی برسند. در این اثنا شکایت‌های متعدد دیگر که به پلیس ارائه شد، نشان داد متهم دروغ می‌گوید و به زنان تعرض هم کرده ‌است. ضمن اینکه همسر متهم که خودش به اتهام معاونت در تشکیل کلاس‌های رمالی بازداشت شده ‌بود، اعتراف کرد در این کار با همسرش همدستی می‌کرد. 

او گفت: وقتی فهمیدم همسرم به این زنان تعرض می‌کند، برای ساکت‌کردن من نیمی از پولی را که از این راه به دست می‌آورد، به من می‌داد. با تکمیل تحقیقات پرونده برای رسیدگی درخصوص اتهام افساد فی‌الارض به دادگاه انقلاب فرستاده شد و متهمان پای میز محاکمه رفتند. مرد میانسال به اعدام محکوم شد و این حکم در دیوان عالی کشور هم مورد تأیید قرار گرفت این در حالی بود که اتهام دیگری مبنی بر تجاوز به مرد میانسال وارد شده‌ بود که پرونده در این خصوص به دادگاه کیفری استان تهران فرستاده ‌شد. با توجه به اتهام وارده و با حضور شکات جلسه رسیدگی در شعبه 6 دادگاه کیفری استان تهران تشکیل شد. متهم در جلسه رسیدگی تجاوز به عنف را رد کرد و مدعی شد شاکیان خودشان به برقراری رابطه رضایت داشتند اما بر اساس مدارک موجود در پرونده و گفته‌های شکات رأی بر اعدام این مرد و همچنین 25 سال حبس برای همسرش صادر شد؛ رأی صادره با اعتراض متهمان به دیوان عالی کشور رفت اما قبل از بررسی پرونده تجاوز در دیوان‌عالی کشور حکم اعدام مرد میانسال به اتهام افساد فی‌الارض که در دادگاه انقلاب صادر شده ‌بود، اجرا شد. در نهایت دیوان عالی کشور حکم اعدام مرد میانسال به اتهام تجاوز را هم مورد تأیید قرار داد و حکم 25 سال حبس همسرش هم ابرام شد.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین