کد خبر: ۵۲۴۱۴
تاریخ انتشار : ۲۷ مهر ۱۳۸۵ - ۱۱:۵۲
رد شكايت پرسپوليس

قرارداد عمادرضا قانونی است

آفتاب‌‌نیوز : به گزارش ایسنا، در خصوص ادعای شاكی نسبت به اثر انگشت عماد محمدرضا موضوع در هيات سه نفره كارشناسان رسمي دادگستری مطرح شد و پس از استكتاب امضاء و اثر انگشت نگاری و تطبيق آن با اثر انگشت در سازمان ليگ حرفه ای فوتبال يكسان بوده است.

همچنين درخصوص ادعای شاكی مبنی بر غيرواقعی بودن تاريخ ثبت قرارداد در هيأت فوتبال استان اصفهان و سازمان ليگ پس از شنيدن اظهارات طرفين و شنيدن توضيحات رئيس هيأت فوتبال اصفهان و ملاحظه اصل دفتر ثبت قرارداد مبنی بر اين شد كه اظهارات شاكی درخصوص عدم ثبت قرارداد در هيات اصفهان غيرموجه است. 

لازم به ذكر است كه اكثر هياتهای فوتبال سراسر كشور در ساعات غيراداری انجام وظيفه می كنند و در برخی از هياتها نيز ثبت قرارداد در ساعات مشابه امری است متداول و ثبت قرارداد به نحو مذكور موجب بی اعتباری آن نخواهد شد، زيرا در هيچ يك از آئين نامه های فدراسيون فوتبال برای ثبت قرارداد ساعت خاص مشخص نشده است.

در پايان بنا به مراتب مذكور شكايت باشگاه فرهنگی ورزشی پيروزی به لحاظ فقدان ادله ثباتی مردود اعلام می‌شود و رأی صادره ظرف مدت 4 روز پس از ابلاغ، قابل تجديد نظرخواهی در شورای عالی استنياف می باشد.
بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین