کد خبر: ۵۲۴۸۴
تاریخ انتشار : ۲۹ مهر ۱۳۸۵ - ۱۳:۵۶

واکنش سخنگوی دولت خاتمی به پخش شبنامه‌ها

آفتاب‌‌نیوز : رمضان‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی آفتاب افزود: «محافظه‌کاران پس از آنکه وسایل ارتباطی اصلاح‌طلبان را با مردم قطع کردند، درصددند که با اینگونه اقدامات، شخصیت‌های برجسته اصلاحات را تخریب کنند». 

شبنامه علیه خاتمی و هاشمی (کلیک کنید)

به گفته وی، باید مجموعه اصلاح‌طلبان منتظر اقدامات شدیدتری از این دست باشند و احتمالا این گروه‌ها احتمالا در آینده اقدامات پیچیده‌تری هم داشته باشند. 

وی تصریح کرد: «با وجود تاکید مقام معظم رهبری مبنی بر پرهیز از تخریب شخصیت‌ها در انتخابات، متاسفانه تخریب شخصیت‌ها آغاز شده است». 

رمضان‌زاده در ادامه خاطر نشان کرد: «کاملا مشخص است که شب‌نامه نویسان به چه کسانی وابسته هستند و دستگاه‌های امنیتی اگر بخواهند به راحتی می‌توانند آنها را شناسایی کنند». 

وی در واکنش نسبت به بخشی از شب‌نامه که دولت خاتمی را به خالی‌کردن صندوق ذخیره ارزی متهم کرده است، تصریح کرد: «تاسیس صندوق ذخیره‌ ارزی از افتخارات دولت خاتمی است و میزان مصرف از آن نیز مطابق قانون مصوب بوده یک ریال هم تخطی نشده است. بنابراین معلوم است که چه دولتی بیشتر واردات داشته و صندوق ذخیره ارزی را به حراج گذشته است». 

رمضان‌زاده در پایان درباره اتهام «تن‌دادن دولت خاتمی به استقراض خارجی با علم به اینکه بدهی‌های خارجی کمر دولت جدید را بشکند» که در این شبنامه‌ها آمده، یاد آور شد: «وضعیت بدهی خارجی دولت خاتمی هم مشخص است و در اختیار آقایان است. اگر این موضوع واقعیت دارد، اعلام کنند».
بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین