کد خبر: ۵۳۴۲۲۴
تاریخ انتشار : ۲۳ تير ۱۳۹۷ - ۰۸:۲۴
نوازنده و آهنگساز عرصه موسیقی درباره نبود حمایت از گروه‌های موسیقی خاطرنشان کرد: حمایت از گروه موسیقی در سبک کاری من به جُک و رویا شبیه است اما از طرفی در عرصه موسیقی پاپ صداهای مختلف خوانندگان با شعرهای سطحی مختلف شنیده می‌شود و در طی چندین شب ۲ میلیارد فروش می‌‌کند و دویست میلیون به خواننده می‎رسد.
آفتاب‌‌نیوز : هادی رحمانی نوازنده و آهنگساز عرصه موسیقی درباره انتشار آلبوم گروه گام با نام "هنگام درنگ” گفت:برای این که گروه گام بتواند به انسجامی دست یابد که کنسرت‌ها را پس از انتشار آلبوم برگزار کند، تصمیم گرفتیم آلبوم گروه گام که پیش از این قرار بود در اسفندماه منتشر شود را فعلا وارد بازار نکنیم.

وی در همین راستا افزود: اعضای گروه هر کدام هزینه زندگی خود را دارند و این هزینه باید تامین شود. وقتی پولی نباشد و هر یک از اعضا با مشکلات مالی روبرو هستند بهتر است که تا تغییر وضعیت موجود و بهبود شرایط مالی کارها متوقف شود و به دلیل این که وضعیت فعلی عرصه موسیقی خوب نیست و بازده مالی برای گروه ندارد، فعلا قطعه‌ای هم منتشر نخواهیم کرد.

رحمانی با اشاره به وضعیت دعوت از گروه‌های موسیقی در جشنواره فجر بیان کرد: در سال ۹۱ به عنوان آهنگساز در جشنواره شرکت کردم و اثرم را ارائه دادم و برترین آهنگساز جشنواره شدم اما در حال حاضر نمی‌توانم چنین کاری کنم چون هیچ فراخوانی وجود ندارد و با انتخاب خودشان خواننده یا گروهی را انتخاب و دعوت می‌کنند تا در جشنواره موسیقی فجر اجرا کنند.

وی وضعیت موسیقی را به دو دسته تقسیم کرد و توضیح داد: از نظر من فعالیت عرصه موسیقی بی‌کلام که مخاطب جدی و خاص دارد متوقف شده است و آینده روشنی برای آن نمی‌بینم، اما موسیقی پاپ کارها و کنسرت‌های خود را دارد. در عرصه موسیقی بی کلام با هزینه شخصی کار و هزینه کردیم و با توجه به زمانی که گذاشتیم سرمایه ای به دست نیاوردیم در نتیجه از جایی به بعد نمی‌شد ادامه داد.

رحمانی درباره نبود حمایت از گروه‌های موسیقی خاطرنشان کرد: حمایت از گروه موسیقی در سبک کاری من به جُک و رویا شبیه است اما از طرفی در عرصه موسیقی پاپ صداهای مختلف خوانندگان با شعرهای سطحی مختلف شنیده می‌شود و در طی چندین شب ۲ میلیارد فروش می‌‌کند و دویست میلیون به خواننده می‎رسد.

رحمانی با اشاره به فعالیت‌های جدید خود در عرصه موسیقی خاطرنشان کرد: با من برای موسیقی دو فیلم سینمایی که هر دو برای حضور در جشنواره فیلم فجر تولید می‌شوند صحبت شده اما هنوز قطعی نشده است.

میزان


بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین