کد خبر: ۵۴۱۱۸۶
تاریخ انتشار : ۳۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۳
شبکه‌های مختلف سیما به روال روز‌های پایانی فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی مختلفی را برای پخش در نظر گرفته‌اند که از جمله مهمترین آن‌ها می‌توان به «ابراهیم خلیل‌الله»، «پینوکیو»، «باج» تا «میش» و «رسوایی۱» که در ایام عید سعید قربان روی آنتن می‌روند.
آفتاب‌‌نیوز :
فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی و انیمیشن «سرآشپز»، «ابراهیم خلیل‌الله»، «در دل دریا»، «فصل شکار»، «ملاقات»، «لبخند تیم تالر»، «به سوی مقصد»، «نبرد خرگوشی»، «تیر باران»، «پینوکیو»، «در انتظار تابستان»، «اردو با دخترم»، «میش»، «جاسوس نیمه وقت»، «دلشوره»، «مقام چهارم»، «شاخه گلی برای عروس»، «گروه ای»، «هکر»، «عروس شاهزاده»، «سفر بزرگ»، «بزرگ‌ترین نبرد محمدعلی»، «برف شکن»، «درخشش»، «در جستجوی نمو»، «پدینگتون»، «کشتار ربات‌ها»، «پاندای قهرمان»، «استاد دروغ»، «یک روز از زندگی»، «همیشه آغاز»، «کار نشد نداره»، «پیامبران (ابراهیم خلیل الله)»، «آدم برفی‌ها»، «اژد‌های پیر»، «پسر مورچه ای»، «گرگ‌ها و گوسفندها»، «هیولای نفتی»، «منطقه سبز»، «شوق پرواز»، «سارا کوچولو»، «مومون: سرزمین نینجاها»، «سه احمق»، «هالو»، «هفت دلاور»، «خسیس»، «پزشک زبردست»، «باج»، «دسته ژاندارم ها»، «سرقت در ۶۰ ثانیه»، «پسر کوچک کوهستان»، «رسوایی ۱»، «به جنوب خوش آمدید»، «ترس و لرز»، «اسم من خان»، «آشپز باشی» و «برج تاریک» چهارشنبه سی و یکم مردادماه که مصادف با عید سعید قربان است و پنج شنبه و جمعه اول و دوم شهریورماه، از شبکه‌های سیما روی آنتن می‌رود.

ماجرا‌های «سرآشپز» از شبکه یک سیما

فیلم سینمایی «سرآشپز» به کارگردانی جان ولز، چهارشنبه سی و یکم مردادماه ساعت ۹ از شبکه سیما پخش خواهد شد. در خلاصه داستان فیلم با بازی بردلی کوپر، سیئنا میلر و دنیل برول آمده است: آدام جونز سرآشپز بااستعدادی است که پس از ترک اعتیاد به مواد مخدر تصمیم می‌گیرد به دنیای آشپزی بازگردد و ستاره سوم خود را دریافت کند. او به رستوران دوستش تونی می‌رود و او را مجبور می‌کند تا در آشپزخانه‌اش به او فرصتی دوباره دهد. تونی با اکراه این موضوع را می‌پذیرد و آدام از چند آشپز دیگر از جمله زنی به نام هلن که در کار آشپزی استعداد دارند دعوت می‌کند تا به او بپیوندند.

«ابراهیم خلیل‌الله» روایتی تاریخی از نبوت حضرت ابراهیم (ع)

فیلم سینمایی «ابراهیم خلیل‌الله» به کارگردانی محمدرضا ورزی، چهارشنبه سی و یکم مردادماه ساعت ۱۶ از شبکه سیما پخش خواهد شد. این فیلم دوران به نبوت رسیدن ابراهیم را به نمایش می‌گذارد. او در میان کافران بزرگ شده، و آن‌ها را به پرستش خالق خود فرا می‌خواند. ابراهیم به دلیل شکستن بت‌ها به آتش انداخته شد، اما خدا آتش را بر ابراهیم سرد نمود و به ابراهیم آسیبی نرسید. محمد صادقی، بهزاد فراهانی، چنگیز وثوقی، نگین صدق گویا و روشنک عجمیان در فیلم سینمایی «ابراهیم خلیل الله» ایفای نقش کرده‌اند.

روایت آخرین بازمانده کشتی صید نهنگ اسکس در قاب تلویزیون

فیلم سینمایی «در دل دریا» به کارگردانی ران هاوارد، پنج‌شنبه ۱ شهریور ماه ساعت ۲۲ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد. در این فیلم با بازی کریس همسورس، کیلیان مورفی و براندن گلیسون خواهید دید: در سال ۱۸۵۰ نویسنده معروف هرمن ملویل برای تکمیل رمان خود به جزیره نانتاکت در نیوانگلند می‌رود و با اصرار فراوان از آخرین بازمانده کشتی صید نهنگ اسکس، توماس نیکلسون می‌خواهد تا ماجرای غرق شدن کشتی را برای او بازگو کند. توماس برای او تعریف می‌کند که در زمستان ۱۸۲۰ کشتی آن‌ها از ساحل نیوانگلند وارد اقیانوس می‌شود. اوون چیس ملوان کهنه‌کار و شکارچی زبردست نهنگ به عنوان سرملوان و جورج پولارد اشرف‌زاده کم‌تجربه ناخدای کشتی هستند. آن‌ها در دل اقیانوس به دنبال نهنگ‌های غول پیکر می‌گردند تا بتوانند بشکه‌های روغن خود را پر کرده و در بازار سود خوبی کنند. آن‌ها جز چند دسته نهنگ کوچک چیز دیگری نمی‌یابند و با گذشت بیش از ۶ ماه هنوز نیمی از بشکه‌ها خالی است. آن‌ها در یک جزیره برای استراحت لنگر می‌اندازند. در این جزیره با ناخدایی آشنا می‌شوند که در آب‌های جنوبی به گله‌های بزرگ نهنگ برخورد کرده و ...

«فصل شکار» روی آنتن می‌رود

فیلم سینمایی «فصل شکار» به کارگردانی ایمان افشاریان، جمعه دوم شهریورماه ساعت ۱۶ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد. در خلاصه داستان فیلم آمده است: یارمحمد پیرمرد شکاری است که به همراه خانواده اش در اطراف کوه دنا زندگی می‌کند. پسرش مسعود به آن‌ها خبر می‌دهد که همسرش باردار است. یارمحمد از شنیدن این خبر بسیار خوشحال شده و چشم انتظار تولد نوه اش است. عروسش ویار کرده و گوشت کبک می‌خواهد. یار محمد و پسرش مسعود همه شهر را به دنبال گوشت کبک می‌گردند، اما چون فصل شکار تمام شده از کبک هم خبری نیست. او تصمیم می‌گیرد بدون مجوز به کوهستان رفته و کبک شکار کند. در کوه او با محیط‌بان سرسختی به نام اردشیر که در گذشته دوست صمیمی او بوده مواجه می‌شود. اردشیر متوجه می‌شود که یارمحمد به قصد شکار آمده، اما یار محمد منکر این موضوع می‌شود. اردشیر او را پنهانی تعقیب کرده و همه کبک‌ها را فراری می‌دهد. یارمحمد از این کار عصبانی شده و با او گلاویز می‌شود ... محمود پاک نیت، حبیب دهقان نسب و زهرا سعیدی در فیلم سینمایی «فصل شکار» هنرنمایی کرده‌اند.

«ملاقات» روی آنتن شبکه دو

فیلم تلویزیونی «ملاقات» به کارگردانی محمدحجت ذیجودی، چهارشنبه سی و یکم مردادماه ساعت ۸ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد. در این فیلم خواهیم دید: فرزندان بی بی، تصمیم می‌گیرند روز مادر همگی به دیدار مادر پیرشان بروند و فیش حجی که برای مادرشان خریده‌اند را به عنوان هدیه روز مادر تقدیم کنند. اما در راه رفتن به آن‌ها خبر می‌دهند حال مادر بد شده و راهی بیمارستان شده است. همگی در بیمارستان حاضر می‌شوند، اما بچه‌ها نمی‌توانند به همراه بزرگتر‌ها وارد بخش شوند و مجبورند در سالن انتظار بمانند و این برای نوه‌های مادربزرگ شرایط بدی است چرا که آن‌ها عاشقانه مادربزرگ را دوست دارند. بچه‌ها با هر ترفندی می‌خواهند وارد شوند، اما نمی‌شوند. مادربزرگ گردنبندی را به یکی از نوه‌هایش داده که ... علی اوسیوند، فرهاد بشارتی و افشین سنگ چاپ در این تله فیلم ایفای نقش کرده‌اند.

خنده‌های اعجاب‌انگیز در «لبخند تیم تالر»

فیلم سینمایی «لبخند تیم تالر» به کارگردانی آندراس دریسون، چهارشنبه سی‌ویکم مردادماه ساعت ۱۷:۳۰ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد. در این فیلم با بازی آروید فریز، جاستاس وان دونایی و آکسیل رال آمده است: تیم تالر پسری ضعیف است، اما او بسیار بامزه و جذاب هست و دارای خنده‌ای اعجاب‌انگیز می‌باشد که باعث شده همه او را دوست داشته باشند. اما فردی خبیث قصد دارد این خنده را از او بگیرد و ...

«به سوی مقصد» کاری از جوزف سارجنت

فیلم سینمایی «به سوی مقصد» به کارگردانی جوزِف سارجِنت، چهارشنبه سی‌ویکم مردادماه ساعت ۲۳:۳۰ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد. این فیلم درباره ویون توماس کارگر ساده و سیاه‌پوستی است که در ساختمان مشغول به کار است. او به عنوان نظافتچی وارد بیمارستانی می‌شود. دکتر آلفرد بلالوک رئیس بیمارستان است و با دیدن مهارت توماس در استفاده از ابزار جراحی سعی می‌کند به او کمک کرده و موجب ارتقای او شود. توماس بعد از آموزش مهارت‌های مختلف مربوط به جراحی از دکتر بلالوک تبدیل به دستیار او می‌شود. نبوغ او هرروز بیش از پیش نمایان شده و در نهایت او را تبدیل به جراحی ماهر می‌نماید. آلِن ریک مَن، یاسین بِی و کایرا سِدویک در این فیلم بازی کرده‌اند.

باغ پیرمردی در «نبرد خرگوشی» بداخلاق زندگی می‌کنند

فیلم سینمایی «نبرد خرگوشی» به کارگردانی ویل گلاک، پنج‌شنبه یکم شهریور ماه ساعت ۸ صبح از شبکه دو سیما پخش می‌شود. در این انیمیشن خواهیم دید: خرگوش‌های بازیگوشی در جوار باغ پیرمردی بد اخلاق زندگی می‌کنند و بزرگ‌ترین هیجان و تفریح زندگی‌شان، دزدی میوه از باغ پیرمرد است. پیرمرد می‌میرد و حیوانات به خیال آزادی شروع به حمله به باغ می‌کنند، اما وارث پیرمرد جوانی سر به هوا به نام تامس است که مانند عمویش از حیوانات بیزار است. بی‌دختر جوان و نقاشی است که در همسایگی تامس زندگی می‌کند و با حیوانات، مخصوصا خرگوش‌ها مهربان است. آن‌ها به هم علاقه‌مند می‌شوند، در نتیجه تامس دشمنی خود با حیوانات را در خفا ادامه می‌دهد تا اینکه جدال آن‌ها باعث نابودی خانه خرگوش‌ها و خانه بی می‌شود و این موضوع رابطه بی و تامس را بهم می‌زند و ...

«تیر باران» داستان زندگی و مرگ سیدعلی اندرزگو

فیلم تلویزیونی «تیر باران» به کارگردانی علی اصغر شادروان، پنج‌شنبه یکم شهریورماه ساعت ۲۳:۳۰ از شبکه دو سیما پخش می‌شود. فیلم درباره داستان زندگی و مرگ سید علی اندرزگو است. مجید مجیدی، جعفر دهقان، رضا چراغی و عطاءالله سلمانیان در فیلم تلویزیونی «تیرباران» نقش‌آفرینی کرده‌اند.

«پینوکیو» دوباره به تلویزیون می‌آید

انیمیشن سینمایی «پینوکیو» به کارگردانی استفان گاجداس، جمعه دوم شهریور ماه ساعت ۸ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد. خلاصه داستان فیلم در مورد پینوکیو پسرک چوبی‌ای است که پدر ژپتو نجار پیر، آن را ساخته. پینوکیو با آرزوی پدر ژپتو که می‌خواسته صاحب پسری شود، زنده می‌شود، اما همان روز اول از خانه خارج شده و گربه نره و روباه مکار او را فریب می‌دهد و او از خانه دور شده و سفر پر ماجرایی را از سر می‌گذراند. پدر ژپتو به دنبال پینوکیو می‌گردد و وقتی پینوکیو را پیدا می‌کند، و.

فیلم فرانسوی «در انتظار تابستان» روی آنتن می‌رود

فیلم سینمایی «در انتظار تابستان» به کارگردانی کریستیَن کَریون، جمعه دوم شهریورماه ساعت ۱۷:۳۰ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد. این فیلم با بازی آگوست دیِل، اولیویِر گورمِت، ماتیلده سیگنِر و فیلیپ بوفارد در سال ۱۹۴۰ و در میانه جنگ جهانی دوم، آلمان نازی است که به تدریج مشغول اشغال فرانسه می‌باشد. در این بین، مردی به نام هانس که از آلمانی‌های مخالف حزب نازی بوده و به کشور فرانسه فرار کرده، به همراه پسرش در یک روستا سکونت گزیده است. هانس که از طرف حکومت نازی تحت تعقیب است، در فرانسه نیز به جرم جاسوسی دستگیر می‌شود. در این میان پسر نوجوان او در روستا و پیش معلم روستا مانده است. با رسیدن خبر نزدیک شدن ارتش نازی به روستا، همه اهالی تصمیم به ترک آنجا می‌گیرند. خانم معلم نیز پسرِ هانس را همراه خود می‌برد. پسر هانس در مسیر به هر روستایی که می‌رسد، به مدرسه آنجا رفته و روی تابلوی کلاس برای پدرش نامه‌ای می‌گذارد. هنگامی که هانس از زندان آزاد می‌شود و به روستا می‌آید، می‌بیند ...

«اردو با دخترم» داستان پدری خلافکار

فیلم سینمایی «اردو با دخترم» به کارگردانی استفن هرک، جمعه دوم شهریورماه ساعت ۲۳:۳۰ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد. فیلم با بازی پاول لوسکیو، کوین کوریگان و اشلی تایلر داستان پدری خلافکار به نام ری براددستون است که در رانندگی بسیار متبحر است و به همین دلیل دوستان خلافکارش از او در سرقت‌ها دعوت به همکاری می‌کنند. او درآخرین سرقتش دستگیر شده و ۷ سال را در زندان سپری می‌کند و طی این سال‌ها از همسر و تنها دخترش سالی دور می‌شود و سعی می‌کند تا با مطالعه و مشاوره با دکتر روانشناسی که برنامه‌هایش به طور زنده از رادیو پخش می‌شود، به بازپروری خود بپردازد تا وقتی به سوی خانواده اش بازمی‌گردد بتواند زندگی تازه‌ای را آغاز کند. او بعد از آزادی از زندان به سراغ همسر و دخترش می‌رود. همسرش که در نبود او با حمایت‌های برادر ثروتمندش توانسته زندگی نسبتاً خوبی را برای خود و دخترش مهیا کند، از قبول او امتنا می‌کند. ری از او برای اینکه خود جدیدش را به دخترش سالی اثبات کند، فرصت می‌خواهد که ...

شبکه سه و پخش یک فیلم طنز

فیلم تلویزیونی «میش» به کارگردانی مجید صالحی، چهارشنبه سی‌ویکم مردادماه ساعت ۱۰ از شبکه سه سیما پخش خواهد شد. در خلاصه داستان فیلم آمده است: سرگرد فرخ ثنایی کارمند اداره گذرنامه است و به همراه همسر، مادر و دخترش رز زندگی می‌کند. روز تولد رز مصادف با عید قربان و جشن عبادت اوست. مادر از فرخ می‌خواهد برای آوردن گوسفندی نذری به طالقان نزد دایی خود برود. فرخ به طالقان می‌رود و گوسفندی را که دایی چهار دست و پای او و پیشانی و پشتش حنا گذاشته و اکنون حنایی رنگ است و بدون آنکه دست و پایش را ببندد در ماشین می‌گذارد. مهران رجبی و سعید آقاخانی بازیگران این فیلم هستند.

سرقت اینترنتی به روایت «جاسوس نیمه وقت»

فیلم سینمایی «جاسوس نیمه وقت» به کارگردانی کیم دوک سو، چهارشنبه ۳۱ مرداد ماه ساعت ۱۴:۳۰ از شبکه سه سیما پخش خواهد شد. در این فیلم با هنرمندی هان بای دانگ و جو چانگ چن خواهیم دید: جانگ یانگ دختر جوانی است که در آرزوی کار در آژانس امنیتی را دارد. او کار‌های مختلفی انجام داده، اما هر بار در امتحان ورودی آژانس امنیتی کره مردود می‌شود. تا اینکه پس از مدتی او در یکی از شرکت‌های امنیتی به صورت موقت استخدام می‌شود. جانگ یانگ در آنجا مشغول کار می‌شود، اما پس از مدتی رییس شرکت می‌خواهد جانگ را اخراج کند که ناگهان یک شرکت کلاه‌برداری موفق می‌شود از حساب شرکت پول زیادی را به‌صورت اینترنتی به سرقت ببرد.

روایت «دلشوره» در تلویزیون

فیلم تلویزیونی «دلشوره» به کارگردانی داریوش مختاری، پنج‌شنبه یکم شهریورماه ساعت ۱۰ از شبکه سه سیما پخش می‌شود. این تله فیلم داستان دختری را روایت می‌کند که پدرش محیط بان یک منطقه است. وی بعد از ازدواج، به تهران مهاجرت می‌کند. مشکل نازایی دختر، اختلافات زندگی او با همسرش را بالا می‌برد. او تصمیم می‌گیرد مدتی را در منطقه خوش آب و هوای آذربایجان سپری کند. کم بودن پرندگان دریاچه ارومیه دغدغه ذهنی دختر می‌شود و ماجرا با همین درگیری ذهنی ادامه پیدا می‌کند ... پرویز فلاحی‌پور، فرشته سرابندی و سعید، ولی زاده در این فیلم نقش‌آفرینی کرده‌اند.

قهرمان ملی که در «مقام چهارم» بی‌انضباطی می‌کند

فیلم سینمایی «مقام چهارم» به کارگردانی جی وو جونگ، پنج‌شنبه یکم شهریورماه ساعت ۱۵ از شبکه سه سیما پخش خواهد شد. در این فیلم با بازی جا رام و هانگا لی خواهیم دید: جون هو پسری نوجوان است که به ورزش شنا علاقه دارد، اما همیشه در مسابقات به مقام چهارم می‌رسد. مادر جون هو به شدت علاقه دارد که پسر به مدال برسد تا بتواند در مدارس خوب تحصیل کند و به دانشگاه راه یابد. او به به دنبال یک مربی جوان است که می‌گویند توانایی آموزش بچه‌ها برای مدال را دارد. این مربی به نام گوآنگ سو خود قهرمان ملی بوده و رکورد شکن کره و آسیا بوده است، اما به دلیل بی انضباطی و تاخیر‌های فراوان در سر تمرین، توسط مربی‌اش به شدت تنبیه می‌شود و با دسته جارو کتک می‌خورد. او این رفتار مربی را بر نمی‌تابد و برای همیشه شنای قهرمانی را رها می‌کند. حالا او به بچه‌ها و میانسالان آموزش شنا می‌دهد که ...

ماجرای «شاخه گلی برای عروس» در تعطیلات آخر هفته

فیلم سینمایی «شاخه گلی برای عروس» به کارگردانی قدرت الله صلح میرزایی، جمعه دوم شهریور ماه ساعت ۱۰ به روی آنتن شبکه سه سیما می‌رود. در خلاصه داستان فیلم آمده است: سلطان علی دل در گروی دختری به نام آزیتا دارد و هدفش ازدواج با اوست. سلطان علی در توافقی با ناصر دایی او، قول داده که اگر این ازدواج سر بگیرد، در عوض زمین‌هایش را در روستا به ناصر می‌فروشد از طرفی آزیتا که دختر ثروتمندی است مردی به نام سعید را دوست دارد. جواد رضویان، حدیث فولادوند و مجید صالحی در فیلم سینمایی «شاخه گلی برای عروس» نقش‌آفرینی کرده‌اند.

«گروه ای» به روایت تلویزیون

فیلم سینمایی «گروه ای» به کارگردانی جو کارناهان، جمعه دوم شهریورماه ساعت ۱۴:۳۰ از شبکه سه سیما پخش می‌شود. در این فیلم با بازی شارلوت کاپلی، لیم نیسون و بردلی کوپر خواهید دید: گروهی موسوم به گروه‌ای و سازمان سیا به کمک ارتش آمریکا در جریان حمله به عراق قصد دارد که با چاپ دلار اقتصاد خاورمیانه را برهم بزند. ولی نقشه آن‌ها لو می‌رود و آن‌ها باید دستگاه چاپ اسکناس را از عراق خارج نمایند. در این میان برای سرپوش گذاشتن به این رسوایی باید عده‌ای به عنوان مقصر قربانی شوند که برای این کار گروه‌ای در نظر گرفته می‌شود. برای این کار به طور حساب شده و خارج از برنامه ریزی وارد عمل می‌شوند تا با ایجاد اشکال در عملیات و قتل یکی از افسران ارشد ارتش بتوانند گروه‌ای را مقصر جلوه دهند. افراد گروه‌ای دستگیر شده و به زندان می‌افتند. سازمان سیا که هنوز به هدف اصلی خود دست نیافته برنامه تازه‌ای طرح می‌کند و با گفتن حقیقت ماجرا به رئیس گروه‌ای به آن‌ها کمک می‌کند تا ...

«هکر» ماجرای پسر جوانی به نام الکس

فیلم سینمایی «هکر» به کارگردانی آکان ساتایف، جمعه ۲ شهریور ماه ساعت ۱۹ از شبکه سه سیما پخش می‌شود. در این فیلم با بازی کالان مک اولیف و لوریان نیکلسون خواهید دید: پسر جوانی به نام الکس به همراه پدر و مادرش از اوکراین برای یک زندگی بهتر به کانادا مهاجرت می‌کنند. اما با گذشت زمان نه تنها شرایط اقتصادی آن‌ها بهتر نمی‌شود بلکه پدر شغلی پیدا نمی‌کند و مادر هم که در یک بانک مشغول به کار بوده اخراج می‌شود. خانه آن‌ها در گرو بانک است و آن‌ها نمی‌توانند اقساط عقب افتاده را بدهند و بانک می‌خواهد خانه را مصادره کند. الکس مجبور می‌شود پس‌انداز خود را که برای تحصیل در دانشگاه جمع کرده به مادرش بدهد تا شاید بتوانند برخی از اقساط را پرداخت کنند. الکس که سال‌ها برای دانشگاه پول جمع کرده حالا هیچی ندارد و باید از اول شروع کند. در همین حین الکس با سایت و یک گروه خرابکار اینترنتی به نام وب تاریک به ریاست مرد ناشناسی به نام زد آشنا می‌شود که به دنبال ضربه زدن به سیستم‌های مالی و بانکی هستند که ...

«عروس شاهزاده» روی آنتن شبکه چهار

فیلم سینمایی «عروس شاهزاده» به کارگردانی راب راینر، چهارشنبه سی‌ویکم مردادماه ساعت ۱۱ از شبکه چهار سیما پخش خواهد شد. این فیلم درباره مرد جوان و فقیری است که به دختر ثروتمندی علاقه پیدا می‌کند و قصد ازدواج با او را دارد. او با کشتی سفر می‌کند تا به تجارت پرداخته و کسب ثروت کند، اما پس از مدتی خبر می‌آید که که کشته شده است. دختر که همیشه عزادار مرد جوان است، قرار می‌شود به اجبار به عقد پادشاه جدید و جوان درآید. اما دختر توسط چند مرد جنگجو دزدیده می‌شود. ناگهان سر و کله مرد جوان و فقیر پیدا می‌شود و بالاخره جان دختر را نجات می‌دهد و فاش می‌کند که سارقان این دختر توسط خود پادشاه اجیر شده اند. زیرا پادشاه می‌خواهد با کشور همسایه جنگی بزرگ به راه اندازد و ...

«سفر بزرگ» به تلویزیون می‌آید

فیلم سینمایی «سفر بزرگ» به کارگردانی اسماعیل فرخی، چهارشنبه سی‌ویکم مردادماه ساعت ۲۱ از شبکه چهار سیما پخش خواهد شد. فیلم با بازی نیکولاس کزال، محمد مجید و جی کی نرسشن ماجرای پدر مراکشی الاصل ساکن فرانسه را بازگو می‌کند که از پسر کوچکترش می‌خواهد که با ماشین شخصی او را برای زیارت حج واجب به مکه ببرد. پسر از برخی کار‌های پدر مثل نماز خواندن حج رفتن سر در نمی‌آورد. در این سفر آن‌ها از کشور‌هایی مثل ایتالیا، بوسنی، بلغارستان، ترکیه و سوریه رد می‌شوند و در هر یک ماجرایی را تجربه می‌کنند.

«بزرگ‌ترین نبرد محمدعلی» روایتی از قهرمان بوکس جهان

فیلم سینمایی «بزرگ‌ترین نبرد محمدعلی» به کارگردانی استفن فریزر، پنج‌شنبه یکم شهریورماه ساعت ۱۱ از شبکه چهار سیما پخش خواهد شد. قصه این فیلم به بزرگ‌ترین مسابقه محمدعلی کلی، قهرمان بوکس جهان اختصاص دارد، اما رقیب او در این مبارزه نه یک حریف قدرتمند ورزشی که دولت آمریکاست. قصه فیلم درباره سیاست‌ها و مسائلی است که حول و حوش جنگ ویتنام در دهه ۷۰ میلادی به وجود آمد. محمدعلی در آن زمان حاضر نشد به عنوان سرباز راهی جبهه‌های جنگ ویتنام شود و این مساله مشکلات زیادی در آن زمان برایش به وجود آورد. او معتقد بود این جنگی پوچ و ظالمانه است و معتقد بود به عنوان یک مسلمان از نظر اعتقادی نمی‌تواند و نباید در چنین جنگی شرکت کند.

«برف شکن» روی آنتن می‌رود

فیلم سینمایی «برف شکن» به کارگردانی بانگ جوون هوی، پنج‌شنبه یکم شهریورماه ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه چهار سیما روی آنتن می‌رود. در خلاصه داستان فیلم آمده است: کره زمین به دلیل یک آزمایش ناموفق به سرزمین یخ‌زده تبدیل شده که هیچ جنبنده‌ای در آن دیده نمی‌شود. در میان این برف و یخِ بی انتها، قطاری به سرعت به دورِ کره‌ی زمین در حرکت است، در این قطار، مردمی زندگی می‌کنند که تنها انسان‌های باقی مانده هستند. آن‌ها از زمان یخ زدنِ زمین، سوار قطار شده اند و همچنان هم در آن ساکنند. قطار به دو قسمت تقسیم شده، طبقه‌ی فقرا، زیر ستمِ طبقه‌ی ثروتمندان هستند. در این میان، کرتیس از طبقه انتهای قطار و از فقرا، تصمیم دارد هر طور شده خودش را به قسمت موتورِ قطار و بخش ثروتمندان برساند. دراین زمان افراد فقیر با توجه به شرایط بدشان تصمیم به شورش گرفته تا بتوانند کنترل قطار را برعهده بگیرند. آن‌ها در انتها و پس از درگیری‌های فراوان می‌خواهند قطار را متوقف و از آن خارج شوند، اما چاره‌ای ندارند جز آنکه در را منفجر کنند، اما ... کریس اونز، کان هو سون و اد هریس در این فیلم سینمایی نقش‌آفرینی کرده‌اند.

«درخشش» داستان بارش‌های سنگین برف

فیلم سینمایی «درخشش» به کارگردانی استنلی کوبریک، جمعه دوم شهریورماه ساعت ۲۱ از شبکه چهار روی آنتن می‌رود. در خلاصه داستان فیلم با بازی جک نیکلسون آمده است: جک مرد نویسنده‌ای به همراه همسر و فرزندش در مکانی دورافتاده که یک هتل بوده است، اقامت می‌گزیند تا در طول فصل زمستان و در آرامش داستان خود را بنویسد. به دلیل بارش سنگین برف تمام راه‌ها بسته می‌شود و آن‌ها در این هتل تنها می‌مانند. در این تنهایی هرچه زمان می‌گذرد بر فضای وهم‌آلود این مکان افزوده می‌شود و جک به نوعی دچار مشکلات روان پریشی می‌شود. او که دچار اختلالات روانی و عصبی شده ...

«در جستجوی نمو» به شبکه پنج می‌آید

انیمیشن سینمایی «در جستجوی نمو» به کارگردانی اندرو استیسون و لی آنکریچ، چهارشنبه سی‌ویکم مردادماه ساعت ۸:۳۰ از شبکه پنج سیما پخش خواهد شد. نمو دلقک ماهی کوچکی است که پدرش به‌خاطر مرگ مادر او نسبت به حفاظت از وی بسیار حساس شده به‌طوری که تقریبا همه جا با وی می‌رود. اما نمو در یک لحظه غفلت توسط انسان‌ها گیر می‌افتد و به آکواریوم منتقل می‌شود و بعد پدرش با یک ماهی دیگر به دنبال او می‌گردند.

«پدینگتون» روی آنتن می‌رود

فیلم سینمایی «پدینگتون» به کارگردانی پائول کینگ، چهارشنبه سی‌ویکم مردادماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه پنج سیما پخش خواهد شد. در خلاصه داستان این فیلم آمده است: یک خرس اهل جنگل‌های پرو، برای یافتن خانه‌ای جدید به لندن سفر می‌کند. او که از نژاد خرس‌های کمیاب است طبق گفته‌های کاوشگری که به جنگل محل زندگی او و خانواده‌اش سفر کرده، تصور می‌کند که شهر مکانی است با حضور آدم‌های مهربان و مهمان‌نواز که از او استقبال گرمی خواهند کرد. اما بر خلاف انتظارش وقتی به شهر می‌رسید، خود را تنها و بی‌خانمان درمی‌یابد تا اینکه خانواده مهربان بروان با او آشنا می‌شوند ... هیو بونه‌ویل، سالی هاوکینز و برندن گلیسون در این فیلم ایفای نقش کرده‌اند.

«کشتار ربات‌ها» داستان میلز دختری که برنامه‌نویسی می‌داند

فیلم سینمایی «کشتار ربات‌ها» به کارگردانی کیل کامند، پنج‌شنبه اول شهریورماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه پنج سیما پخش می‌شود. در این فیلم با بازی وانسا کاربای، ترو لیندهارت و دیوید آجالا خواهیم دید: در آینده‌ای نزدیک ربات‌های تفنگدار و جنگجو و کاملا هوشمند ساخته شده‌اند تا بتواند به جای آدم‌ها بجنگند. میلز دختری که برنامه نویسی این ربات‌ها را انجام داده به همراه یک گروه نظامی چند نفره راهی جنگل می‌شوند تا در یک طرح آزمایشی و برای جنگ با ربات‌ها شرکت کنند. آن‌ها بعد از مانور آزمایشی خود و از بین بردن ربات‌ها در راه برگشت متوجه می‌شوند ارتباطشان با مرکز قطع شده است. یکی از ربات‌ها فرمانده تعدادی ربات را در دست گرفته و به آن‌ها حمله می‌کنند. تعدادی از افراد این گروه کوچک کشته می‌شوند. میلز تلاش می‌کند تا کنترل ربات‌های مهاجم را در دست بگیرد و دستور لغو عملیات را صادر کند، اما موفق نمی‌شود. بالاخره او راهی پیدا می‌کند تا با انفجار یک قطعه الکترونیکی مربوط به خود ربات‌ها آن‌ها را از بین ببرد که ...

«پاندای قهرمان» قهرمان‌شناسی می‌کند

فیلم سینمایی «پاندای قهرمان» به کارگردانی گرگ مانوارینگ و میچل اسچامن، جمعه دوم شهریورماه ساعت ۹ از شبکه پنج پخش می‌شود. در خلاصه داستان فیلم با بازی نانسی ون ایندراستین، جین آلن و جو کوکر آمده است: به خاطر تغییرات جوی که قرار است اتفاق بیفتد زندگی پاندا‌ها در خطر است و پاندای کوچکی به نام مانچو که بسیار باهوش و کنجکاو است این قضیه را با سفر به دل جنگل متوجه شده است، ولی کسی حرفش را باور نمی‌کند او به کمک دوستان تازه‌ای که در جنگل پیدا کرده فرد و یونگ پو پاندا‌ها را راضی به سفر می‌کند و همه آن‌ها کم کم مانچو را به عنوان قهرمان خود می‌شناسند.

«استاد دروغ» در شبکه پنج

فیلم سینمایی «استاد دروغ» به کارگردانی باری لیونسون، جمعه دوم شهریورماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه پنج پخش می‌شود. در این فیلم با بازی رابرت دنیرو، میچل پیفر و آلسنادرو نیولا خواهیم دید: برنارد میداف با سرمایه اندکی یک شرکت سرمایه‌گذاری تاسیس کرده و حالا شرکت او پس از سال‌ها تبدیل به یکی از مهمترین شرکت‌های سرمایه گذاری وال استریت شده است. پسرانش مارک و آندرو و برادرش در شرکت مشغول به کار می‌شوند. میداف و شرکت او جز پنج شرکتی می‌شود که نقش عمده‌ای در توسعه فعالیت‌های بازار بورس دارد. او خودش سرمایه زیادی نداشت، اما با ایجاد اعتماد و پرداخت سود‌های بالا، سرمایه گزاران بزرگ را به سمت خود جلب کرد و پول بسیار زیادی را برای سرمایه گزاری از آن‌ها دریافت کرد. او در اصل با سرمایه مشتریانش یک سیستم هرمی ایجاد کرد و در ادامه راه دست به کلاهبرداری زد. شرکت میداف ورشکست شده بود، اما او نگذاشت کسی از ماجرا با خبر شد. حتی فرزندانش را هم از این موضوع دور نگه داشت. در نهایت میداف شروع به کلاهبرداری می‌کند به این ترتیب که سود سهام مشتریانش را با اصل سرمایه مشتری‌های جدیدش پرداخت می‌کند تا ...

«یک روز از زندگی» از شبکه شما

فیلم تلویزیونی «یک روز از زندگی» به کارگردانی مهدی گلستانه، چهارشنبه سی‌ویکم مردادماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه شما پخش خواهد شد. در این فیلم خواهیم دید: عید قربان است و پدر و مادر سارا برای دیدنش از جهرم راهی شیرازند و سارا برای اثبات کدبانویی خویش از سویی و این که زندگی خوبی دارد از سوی دیگر مایل است برای پذیرایی از خانواده سنگ تمام بگذارد در این مسیر او دچار مشکلاتی می‌شود و با کمک همسایه‌ها مشکلات رفع و مهمانی به خوبی برگزار می‌شود. مارال فرجاد، علیرضا زمانی نسب، عباس افشاریان و زهره حمیدی در این فیلم ایفای نقش کرده‌اند.

«همیشه آغاز» روی آنتن می‌رود

فیلم تلویزیونی «همیشه آغاز» به کارگردانی احمد شادکامی، پنج‌شنبه یکم شهریورماه ساعت ۲۴ از شبکه شما پخش خواهد شد. این فیلم داستان دختری به نام ژاله را روایت می‌کند که با مادر پیر و بد اخلاقش زندگی می‌کند. دایی یکی از دوستانش که مردی جوان به نام بهرام است از وی خواستگاری می‌کند. ژاله با وجود اینکه دلباخته بهرام شده، به خاطر اخلاق بد مادرش حاضر به این ازدواج نمی‌شود. مادر او با خواهر و برادرش و خانواده آن‌ها کنار نمی‌آید و دایم با آن‌ها درگیر است. ژاله از ترس اینکه همسر آینده‌اش مادرش را نپذیرد از ازدواج منصرف می‌شود و. مریم رحمتی، علی کشوری، فرشته فارغ و امیر بهادر اورعی در فیلم تلویزیونی «همیشه آغاز» هنرنمایی کرده‌اند.

«کار نشد نداره» فیلم آخر هفته شبکه استان‌ها

فیلم تلویزیونی «کار نشد نداره» به کارگردانی شاهین باباپور، جمعه دوم شهریورماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه شما پخش خواهد شد. داستان روایت شکسته‏بندی است به نام حبیب آقا این شغل در خانواده‏های آن‏ها موروثی است. داماد او دکتر مسعود است دامادش خیلی تلاش دارد که پدرزن خود را از ادامه این شغل منصرف کند که در نهایت موفق هم می‏شود حبیب آقا برای پیدا کردن شغل جدید به دلیل نداشتن مدرک دانشگاهی دچار مشکل می‏شود و به همین دلیل تصمیم می‏گیرد در کنکور شرکت کرده و وارد دانشگاه شود، اما این بار هم دامادش مخالفت می‏کند و تا حدی همسر حبیب آقا را هم با خودش همراه می‏کند، اما پس از کشمکش‏های فراوان بالاخره حبیب آقا موفق می‏شود که ... رضا بابک، اردلان شجاع کاوه، پوران دخت مهیمن، شهناز شهبازی، سیما خضرآبادی، فرج الله گل سفیدی، محمد افشار و مهدی لباف در این فیلم تلویزیونی بازی کرده‌اند.

شبکه کودک و انیمیشن ابراهیم خلیل‌الله

انیمیشن «پیامبران (ابراهیم خلیل الله)» به کارگردانی وحید هماتاش، چهارشنبه سی‌ویکم مردادماه ساعت ۱۴ از شبکه کودک پخش خواهد شد. این انیمیشن درباره زندگی و نبوت حضرت ابراهیم (ع) در زمان پادشاهی نمرود است.

انیمیشن سینمایی «آدم برفی ها» پنج‌شنبه اول شهریورماه ساعت ۱۴ از شبکه کودک پخش خواهد شد. در این انیمیشن خواهیم دید: فیلم سینمایی «اژد‌های پیر» جمعه ۲ شهریور ماه ساعت ۱۴ از شبکه کودک پخش خواهد شد.

«پسر مورچه‌ای» روی آنتن شبکه امید

فیلم سینمایی «پسر مورچه‌ای» به کارگردانی آسک هاسلبلچ، چهارشنبه سی‌ویکم مردادماه ساعت ۱۸ از شبکه امید پخش خواهد شد. این فیلم درباره پسر بچه‌ای ۱۲ ساله به نام پلی است که توسط یک مورچه گاز گرفته می‌شود و تبدیل به یک سوپرقهرمان می‌شود و حال تبه‌کاری شرور وارد صحنه می‌شود و او باید خود را به چالش بکشد و در برابر او مقاومت کند و ...

«گرگ‌ها و گوسفندها» را نوجوانان می‌بینند

فیلم سینمایی «گرگ‌ها و گوسفندها» به کارگردانی آندری گالات، ماکسیم ولکو، پنج‌شنبه یکم شهریورماه ساعت ۱۸ از شبکه امید پخش خواهد شد. در این انیمیشن خواهیم دید: در یک سرزمین جادویی، در میان مراتع سبز و تپه‌ها نزدیک یک روستای کوچک، یک گله گوسفند بی خیال زندگی می‌کنند. اما هنگامی که سر و کله‌ی گروهی گرگ گرسنه پیدا می‌شود، زندگی راحت و بدون استرس آن‌ها دچار مشکل می‌شود و...

«هیولای نفتی» به تلویزیون می‌آید

فیلم سینمایی «هیولای نفتی» به کارگردانی جان واتس، جمعه دوم شهریورماه ساعت ۱۸ از شبکه امید پخش خواهد شد. در این انیمیشن خواهیم دید: پیتر پارکر پس از تجربه‌ای که با گروه انتقام جویان داشت به خانه بازمی‌گردد تا با عمه‌ی خود زندگی کند. او در همین حال که تحت نظر مربی‌اش تونی استارک است، سعی می‌کند با هویت تازه‌اش کنار بیاید که ...

منبع: تسنیم
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین