کد خبر: ۵۴۲۵۴۹
تاریخ انتشار : ۰۶ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۹
قاتل پس از قتل، موی سر مقتول را بریده و چادر سفیدی (چادر عروسی) را روی جسد کشیده و روی چادر سفید با ماژیک قرمز نوشته: "با چادر سفید آمدی، با چادر سفید می‌روی."
آفتاب‌‌نیوز :
شب قبل از قتل، همسرم به همراه پسرم به خانه‌ام آمد، داخل حمام بودم که شنیدم همسرم تلفنی با خواهرش صحبت می‌کند و به او گفت شوهر جدیدش وضع مالی خوبی دارد، آنجا بود که متوجه شدم دوباره ازدواج کرده است. 

ساعت 12:30 بیست و هشتم مرداد سال جاری، ماموران کلانتری 128 تهران‌نو در تماس با بازپرس کشیک قتل پایتخت وقوع یک فقره قتل در خیابان پیروزی، خیابان پیچک را اعلام کردند. دقایقی بعد از اعلام این خبر، قاضی مرادی؛ بازپرس امور جنایی تهران به همراه اکیپ تشخیص هویت آگاهی در صحنه جرم حاضر شده و مشغول تحقیقات درباره این پرونده شدند.

 تیم جنایی با حضور در صحنه جرم (اتاق‌خواب طبقه دوم خانه استیجاری) با جسد بی‌جان زن سی و هفت ساله‌ای مواجه شدند که با روسری خفه شده بود، شواهد نشان داد قاتل پس از قتل، موی سر مقتول را بریده و چادر سفیدی (چادر عروسی) را روی جسد کشیده و روی چادر سفید با ماژیک قرمز نوشته: "با چادر سفید آمدی، با چادر سفید می‌روی." بررسی‌های بیشتر نشان داد که قاتل، شوهر مقتول بوده و چند ماه پیش از وی جدا شده بود؛ قاتل پس از جنایت با برادر خود تماس گرفته و موضوع را گفته سپس برادر قاتل، خواهر مقتول را در جریان گذاشته و وی نیز پلیس را باخبر کرده بود. همزمان با انتقال جسد مقتول به پزشکی قانونی، تحقیقات برای بازداشت قاتل فراری آغاز شد تا اینکه وی دیروز خودش را به پلیس معرفی کرد.

 قاتل پیش از ظهر امروز به دادسرای امور جنایی تهران منتقل شد و در اظهاراتش به بازپرس گفت: من از زمان ازدواج مشکلات زیادی با همسرم داشتم و سال گذشته به خاطر ضرب و شتم و شکایت وی به زندان افتادم، زمانیکه در زندان بودم همسرم گفت به شرطی رضایت می‌دهد که به وی حق طلاق توافقی و حضانت بچه‌ها ( دختر و پسر خردسالم) را بدهم که من نیز این کار را کردم و از زندان آزاد شدم. وی افزود: پس از آزادی متوجه شدم همسرم از من جدا شده است اما با یکدیگر زندگی می‌کردیم تا اینکه 6 ماه قبل از قتل با وی دعوایم شد و وی با بچه‌ها از خانه خارج شد و دیگر برنگشت اما دو هفته قبل از قتل مجدد با من تماس گرفت و بچه‌هایم را دیدم، شب قبل از قتل، همسرم به همراه پسرم به خانه‌ام آمد، داخل حمام بودم که شنیدم همسرم تلفنی با خواهرش صحبت می‌کند و به او گفت شوهر جدیدش وضع مالی خوبی دارد، آنجا بود که متوجه شدم دوباره ازدواج کرده است، قصد داشتم بعد از بی‌هوش کردن وی همان شب مرتکب قتل شوم اما خوابم برد. وی درباره نحوه قتل به بازپرس گفت: صبح روز حادثه از خواب بیدار شدم و سر برداشت پول از حساب دخترم با مقتول دعوایم شد، در نهایت با روسری او را خفه کردم و... متهم با اعتراف به قتل همسرش با دستور قاضی مرادی؛ بازپرس ویژه قتل پایتخت بازداشت شد و برای ادامه تحقیقات در اختیار ماموران اداره آگاهی قرار گرفت.

منبع: تسنیم
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین