کد خبر: ۵۴۶۵۸۵
تاریخ انتشار : ۲۹ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۹:۴۹
نخست وزیر انگلیس بار دیگر هشدار داد در صورتی که اتحادیه اروپا از مواضع خود در قبال خروج انگلیس از این اتحادیه کوتاه نیامده و به توافق "قابل قبولی" تن ندهد، باید منتظر خارج شدن لندن بدون دستیابی به هیچ گونه توافقی در مورد برگزیت باشد.
آفتاب‌‌نیوز :
به نقل از رویترز، ترزا می روز پنجشنبه در کنفرانسی خبری پس از دیدار با رهبران اروپایی اعلام کرد در صورتی که بر سر شرایط خروج کشورش از اتحادیه اروپا توافقی حاصل نشود، انگلیس آماده ترک این اتحادیه است.

وی تاکید کرد که شرایط توافق مورد نظر باید برای لندن قابل قبول باشند.

می در ادامه با ابراز خوش بینی در مورد دستیابی به یک توافق خوب گفت اعتقاد دارد که تمایل فزاینده ای برای مذاکره و دستیابی به توافق برای برگزیت وجود دارد.

وی همچنین با اشاره به اختلافات بر سر موضوع مرزهای ایرلند در توافق برگزیت، تاکید کرد که فقط از پیشنهاد یک توافق "پشتیبان" در مورد ایرلند موافقت خواهد کرد، یعنی توافقی که مرزهای باز میان ایرلند شمالی و جنوبی را تضمین کند.

نتایج یک نظرسنجی جدید توسط موسسه ORB نشان می‌دهد که رضایت رأی دهندگان انگلیسی از مدیریت ترزا می در جریان مذاکرات خروج کشورشان از اتحادیه اروپا به 29 درصد رسیده است که پایین ترین میزان از نوامبر 2016 به حساب می‌آید.
تسنیم 
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین
x