کد خبر: ۵۴۷۷۰۴
تاریخ انتشار : ۰۴ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۴
خبرنگاری دو، سه بار از او پرسید که آیا شایعه بیماری‌اش درست است و هر بار مترجمش سعی می کرد چنین سئوالی را نپرسد اما سرانجام سئوال طرح شد.
آفتاب‌‌نیوز :
روز گذشته تمرین استقلال اتفاق تلخی را به خود دید. پرسش از وینفرد شفر سبب شد تا او با دلخوری از جمع خبرنگاران دور شود.

خبرنگاری دو، سه بار از او پرسید که آیا شایعه بیماری‌اش درست است و هر بار مترجمش سعی می کرد چنین سئوالی را نپرسد اما سرانجام سئوال طرح شد. مرد سپیدموی استقلالی، نگاهی به خبرنگار جوان انداخت و گفت:«شما چیزی درباره احترام می‌دانی؟ به خانه ات برو!» و از جمع خبرنگاران دور شد.

ماجرا اما خیلی ساده است. خیلی از ما خیلی وقت‌ها اسم‌ها را برای لحظاتی فراموش می‌کنیم و گاه برای شفر هم این اتفاق می‌افتد اما در پایان بازی با نساجی در حقیقت او بازی با پرسپولیس را از یاد نبرده بوده و این کار پلتیکی از سوی سرمربی آبی‌ها قرار بوده باشد که البته کار دست خودش داده است. شفر به دستیارانش گفته است که قصد داشته با این ترفند نشان دهد بازی با پرسپولیس این قدر برایش مسئله مهمی نیست که حتی اسمش یادش بماند! همان کاری که قبل‌ترها و پیش از داربی فصل قبل انجامش داده بود و پرسپولیس را دومین تیم صاحب تماشاگر ایران خوانده بود. به عنوان تیم کوچکتر پایتخت. این شوخی همراه با خنده اما کار دستش داد و گفتند او آلزایمر دارد. اتفاقی که گشتن شایعه اش آن پرسش ناپسند را در تمرین دیروز آبی‌ها رقم زد.

منبع: خبرآنلاین
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین