کد خبر: ۵۴۸۹۱۸
تاریخ انتشار : ۱۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۳
یکی از مجریان برنامه صبحگاهی «حالا خورشید» که در دو روز گذشته به صورت زنده از تحولات بازار ارز گزارش تهیه‌ کرده است، اظهار کرد: در تهیه گزارش مردمی با مشکلی برخورد نکردیم، اما صرافی‌ها از حضور ما ممانعت می‌کردند.
آفتاب‌‌نیوز :
حمید ترابیان درباره تهیه گزارش زنده برنامه «حالا خورشید» از تحولات بازار ارز، گفت: اعتماد بیشتر مخاطبان به برنامه «حالا خورشید» از زمانی شروع شد که به پیشنهاد آقای رشیدپور و با حمایت آقای فروغی (مدیر شبکه سه سیما) برای اولین‌بار قیمت غیررسمی دلار را به صورت روزانه از تلویزیون اعلام کردیم. این اتفاق که با توجه به ساختار خط‌شکن «حالا خورشید» اتفاق افتاد، باعث شد تا مخاطبان اعتماد بیشتری به ما داشته باشند.

او ادامه داد: در همین راستا تصمیم گرفته شد برنامه «حالا خورشید» از چهارراه استانبول و تحولات بازار ارز گزارش زنده تهیه کند. این اولین بار بود که دوربین صداوسیما به صورت زنده از قیمت دلار در بازار گزارش تهیه می‌کرد و که تجربه پر از ریسک و خطرناکی هم بود؛ البته در صورتی که نیاز به تهیه گزارش زنده وجود داشته باشد، باز هم این کار را انجام خواهیم داد.

مجری برنامه «حالا خورشید» درباره واکنش‌های مردم نسبت به دوربین‌های صداوسیما در بازار ارز نیز بیان کرد: تا زمانی که حرف مردم را بزنیم قطعا مشکلی وجود نخواهد داشت. ما در این دو روز مشاهدات عینی را منتقل و تلاش کردیم حرف دل مردم را بشنویم؛ به همین خاطر هم در تهیه گزارش مردمی با مشکلی برخورد نکردیم، اما صرافی‌ها از حضور ما ممانعت می‌کردند.

ترابیان خاطرنشان کرد: من حدود هشت ماه است که به گروه برنامه «حالا خورشید» پیوستم، اما از همان ابتدا قرار بود که این برنامه صدای مردم باشد و با صداقت و شفافیت دغدغه‌های مردم را منتقل کند. به همین خاطر هم «حالا خورشید» توانست در این مدت مخاطبان زیادی را پیدا کند.

او رویکرد برنامه «حالا خورشید» برای تهیه‌ گزارش زنده از بازار ارز را در راستای امیدبخشی و شفافیت برشمرد و گفت: ما تلاش می‌کنیم واقعیت‌ها را بگوییم و مردم هم به ما اعتماد می‌کنند. در واقع می‌توان گفت از زمانی که روزانه قیمت غیررسمی دلار را در برنامه اعلام کردیم توانستیم تا اندازه زیادی اعتماد مخاطب را به خودمان جذب کنیم.

منبع: ایسنا
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین