کد خبر: ۵۴۹۱۰۵
تاریخ انتشار : ۱۳ مهر ۱۳۹۷ - ۰۰:۴۵
سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: عده‌ای امروز من را دلال خطاب کردند و باید ثابت کنند که من دلال هستم.
آفتاب‌‌نیوز :
 داریوش یزدی در نشست خبری بعد از بازی با نفت آبادان در جام حذفی فوتبال، اظهار کرد: به نفت آبادان تبریک می‌گویم که به مرحله بعد صعود کرد. من از باخت متاثر هستم. به نظر من نباید درخصوص مسائل فنی این بازی صحبت کرد و باید درباره مسائلی که در فوتبال رخ می‌دهد و هیچ‌کسی بر آن نظارت نمی‌کند و کسی هم پاسخگو نیست، صحبت کنیم.

وی ادامه داد: از روزی که سرمربی تیم شدم، عده‌ای هستند که خودشان را منتسب به تیم می‌دانند و متاسفانه از روز اول برای کار ما چالش درست کرده‌اند. همین‌ها امروز من را دلال خطاب کردند و باید ثابت کنند که من دلال هستم. آن هم داریوش یزدی که در این فوتبال با صداقت کار کرده و اجازه نداده است که کسی به کارش ورود کند. اگر آن‌ها ثابت کردند که من دلال هستم، برای همیشه از فوتبال می‌روم و اگر ثابت نکردند، باید تا آخر پای حرفشان بایستند و من هم تا آخر دنبال این موضوع هستم.

یزدی افزود: همچنین به گوش من رسیده است که یکسری از دوستان ما که بیکار هستند، از روز اول به این عده خوراک می دهند و باتوجه به این که تیم ندارند هزینه می کنند تا تیم بگیرند که این تیم هم می تواند استقلال خوزستان باشد ولی این کار به چه قیمتی است؟ بررسی حساب ها کار سختی نیست. حساب من و آن کسانی که من را دلال خطاب می کنند چک کنند تا مشخص شود دلال چه کسی است. شب گذشته به سرپرست، کادر فنی و بازیکنان ما توهین کردند و ما باید با چه تمرکزی وارد بازی شویم. هر زمان در اهواز بازی داریم این کار را می کنند. ما خیلی مقاومت می کنیم ولی بایکنان ما جوان هستند و تمرکز خود را از دست می‌دهد.

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان در ادامه گفت: موضوع بعدی این است که برای این بازی حساس و داربی، داوری را انتخاب می‌کنند که تاکنون سوت نزده و متولد اندیشمک و منتسب به شهری است که مدیرعامل نفت آبادان هم از آن شهر است و مگر می‌شود من این موضوع را بدانم ولی فدراسیون نداند؟ آیا داربی یک داور باتجربه را نمی‌طلبید؟

یزدی گفت: ما دو بر صغر از حریف پیش افتادیم و بازی یک‌طرفه و تاکتیکی از سوی ما دنبال می‌شد ولی آن پنالتی، آب سردی روی نفرات ما بود و داور بازی این پنالتی بازی را از چنگ ما در آورد. بعد هم که باید یک ضربه پنالتی به سود ما اعلام می‌شد که داور آن را نگرفت و از آن گذشت. بارها شنیده‌اید که گفته می‌شود کرار بازیکنی است که داور را فریب می‌دهد که امروز هم داور را فریب داد، البته من معتقدم که داور این‌بار فریب نخورد و چیز دیگری است که اگر آن چه ما فکر می‌کنیم، درست باشد باید فاتحه این فوتبال را خواند.

وی بیان کرد: داریوش یزدی تا آخرین دقیقه ای که در فوتبال است، دنبال اجرای عدالت و صداقت است و هر کسی می تواند خلاف این را ثابت کند، جلو بیاید. من می گویم استقلال خوزستان هوادار آن چنانی ندارد و یک عده انگشت شمار هوادار دارد که از روز اول برای من مربی چالش درست می کنند. دوستان در سال های گذشته با این عده سازش نادرست داشتند و همین باعث شده که این عده متوقع شوند و خود را مالک تیم بدانند.

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: تحقیق کنید که این ها چه بلایی را سر تیم می آورند. درآمد این عده از بازیکنان و مربیان هم بیشتر است. امیدوارم این اتفاقات در فوتبال کم شود. این موضعو به یک عزم ملی نیاز دارد و همه باید کمک کنند تا پاکسازی شود.

به گزارش ایسنا،وی عنوان کرد: از این باخت ناراحتم ولی خیلی برای جام حذفی برنامه نداشتیم و می خواستیم به بازیکنانی که در لیگ کمتر فرصت بازی رسیده بود، بازی دهیم. باید روی لیگ تمرکز کنیم و امیدوارم که بتوانیم جبران کنیم. تیم های داریوش یزدی هیچ وقت در طول یک فصل، در دو بازی، 11 گل دریافت نگرده بودند که این علت های مختلفی دارد و یک بخش آن بیرونی است که به آن نیز اشاره کردم، بخش هم به ما بر می گردد که دنبال رفع آن هستیم. هر چند داور ضعیف و قضاوت یک جانبه داشت ولی باید توانایی مقابله با حریف و داور را داشته باشیم و باید روی این بخش کار کنیم.

یزدی در پاسخ به این سوال که منظور شما از مربیان بیکار ویسی و پورموسوی است؟ گفت: اگر شما می دانید این آقایان هستند و می توانید ثابت کنید که بگویید. برای ما که هنوز جای ابهام دارد و در حال رصد هستیم. مربیان زیادی در ایران بیکار هستند و این  دو مربی هم می توانند جزو آن خیلی ها باشند، نه این که حتما خود این دو مربی باشند. باشگاه ما به یک چیزهایی رسیده است ولی هنوز اکمل نشده است. فکر می کنم شما چیزهایی می دانید و اگر اطلاعاتی دارید بگویید تا شما را به کمیته امنیت باشگاه معرفی کنم و کدهایی به ما بدهید.

وی در پایان اظهار کرد: تمرین شب گذشته ما به دلیل درگیری فیزیکی این عده با سرپرست تیم، نیمه‌تمام ماند. این درگیری تمرکز تیم و بازیکنان ما را برهم زد. هر چه فکر می‌کنم جز همین چیزهایی که به آن اشاره کردم، چیز دیگری به عقلم نمی‌رسد و قطعا بخش زیادی از باخت ما فنی نبود.


بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین