کد خبر: ۵۵۸۵۶۹
تاریخ انتشار : ۰۳ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۳
فرهاد مجیدی یک راز کهنه در استقلال را فاش کرده، خبری که شایعه بود، اما حالا رنگ واقعیت به خود گرفته است.
آفتاب‌‌نیوز :
 شایعات زیادی در فوتبال ایران هست که در زمان‌شان تکذیب می‌شوند، اما بعد از مدتی تکذیب کنندگانش در مورد آن‌ها سخن می‌گویند. مثلا یکی از این شایعات که تائید شده ماجرای فرهاد مجیدی است. فرهاد مجیدی در مصاحبه با روزنامه اماراتی الخلیج درباره رازی حرف زده که بارها شایعه‌اش مطرح، اما تکذیب شده بود.

مجیدی تائید کرده که در روز داربی تهران که تیم برانکو ۴ بر ۲ برابر استقلال پرویز مظلومی به پیروزی رسید به او پیشنهاد مربیگری استقلال را دادند، اما او این مسئولیت را نپذیرفت. این البته روایت جدیدی نبود که حالا علنی شده است. همان زمان هم تقریبا بسیاری پشت پرده ماجرا را می‌دانستند که چطور یکی از عوامل پشت پرده استقلال دست در ترسیم آینده باشگاه داشته است.

پرویز مظلومی همان زمان در برنامه ۹۰ از کودتای چند بازیکن نامی تیم علیه خودش قبل از داربی گفت. اینکه می‌خواستند جایش سرمربی بیاورند. امید ابراهیمی بازیکنی بود که آن روز پای تیم ایستاد و از مظلومی حمایت کرد و نگذاشت کودتا صورت بگیرد.

البته این فرهاد مجیدی نبود که به اصرار بخواهد چنین تصمیمی رقم بخورد بلکه آن باند پس پرده استقلال بودند که با محوریت بازیکنی خاص که در این سال‌ها از قلعه نویی تا مظلومی و منصوریان همه او را عامل مشکلات استقلال دانسته اند قصد داشتند مظلومی را سرنگون کنند و در بند مقاومت امید ابراهیمی ماندند.

مجیدی هم بعد از عدم همراهی با این گروه بعد از آن اتفاق دیگر خیلی در باشگاه در نقشه‌های این افراد نبود و همان‌هایی که آن سال مظلومی را جای منصوریان آوردند استقلال و سرمربی نفت را از آمدن به تیمش ترساندند، فصل بعد دور منصوریان حلقه زدند و بعد قربانی اش کردند!

منبع: خبرآنلاین
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین
x