کد خبر: ۵۶۴۱۷۹
تاریخ انتشار : ۰۲ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۷
مدیریت شهری تهران هیچ برنامه‌ای برای افزایش قیمت بلیت مترو ندارد.
آفتاب‌‌نیوز :
در حالی میرلوحی یکی از اعضای شورای شهر تهران تأکید کرده بود که قیمت تمام شده بلیت مترو باید ۱۰ هزار تومان باشد که رئیس شورای شهر تهران اعلام کرد شورا هیچ برنامه‌ای برای افزایش قیمت بلیت مترو ندارد.

محسن هاشمی رفسنجانی رئیس شورای شهر تهران در پایان یکصد و نهمین جلسه شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: در ابتدای جلسه امروز گزارش تحقیق و تفحص از موسسه همشهری توسط حجت نظری عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران قرائت شد.

وی تصریح کرد: در ادامه جلسه امروز دو موضوع مهم در دستور کار اعضا قرار گرفت که از آن جمله می‌توان به لایحه انتشار 30 هزار میلیارد تومان اوراق مالی اسلامی برای اجرای طرح‌های حمل و نقل عمومی شهر تهران با الزام تخصیص این اوراق به راه‌اندازی خطوط 6 و 7 مترو اشاره کرد که کلیات این لایحه با 20 رأی موافق و یک رأی مخالف به تصویب رسید.

رئیس شورای شهر تهران ادامه داد: در ادامه جلسه امروز کلیات طرح کاهش معاونت و پست‌های قائم مقام که در دستور کار اعضای شورای شهر تهرن قرار گرفت که در این طرح به کاهش تعداد معاونتهای شهرداری تهران از 9 معاونت به 6 معاونت تأکید شده است که در ادامه جلسه کلیات این طرح به تصویب اعضای شورای شهر تهران رسید.

وی گفت: در همین رابطه نیز از اعضای شورای شهر تهران با 10 رأی موافق و 9 رأی مخالف به طرح اشاره شده در نهایت رأی دادند.

هاشمی رفسنجانی همچنین در پاسخ به این پرسش که آیا شورای شهر تهران برنامه‌ای را برای افزایش قیمت بلیت مترو دارد و اینکه یکی از اعضای شورای شهر تهران اعلام کرده است قیمت تمام شده بلیت مترو تهران باید 10 هزار تومان باشد، شما چه نظری دارید، گفت: مدیریت شهری تهران هیچ برنامه‌ای برای افزایش قیمت بلیت مترو ندارد.

منبع: تسنیم
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین