کد خبر: ۵۶۶۰۰۱
تاریخ انتشار : ۱۱ دی ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۰
روز های پایانی هفته گذشته دختر ۲۰ ساله بازیگری با حضور در دادسرای جنایی کرج از فرد ناشناسی که با راه اندازی صفحه اینستاگرامی جعلی به نام وی، این بازیگر را به دردسر انداخته، شکایت کرد .
آفتاب‌‌نیوز : با دستور بازپرس پرونده، دختر بازیگر برای ادامه تحقیقات در پلیس فتای استان البرز حاضر شد. او در جریان تحقیقات به افسر تحقیق گفت: من دانشجو هستم و حرفه ام بازیگری است.

به تازگی هم نقش اصلی سریال بانوی عمارت را بازی کرد ه ام. چند روز پیش از طریق یکی از دوستان متوجه شدم فردی ناشناس صفحه اینستاگرامی به نام من راه اندازی کرده است. همه عکس های خصوصی و بازیگری ام را در آنجا منتشر کرده است. فرد ناشناس با راه اندازی این صفحه اینستاگرامی باعث شده افرادی که به کار و حرفه ام علاقه مند بودند از این صفحه بازدید کنند. او با جعل و سوء استفاده از نام من، افراد زیادی را جذب این صفحه اینستاگرامی کرده است.

دختر بازیگر ادامه داد: باورم نمی شود فردی حریم خصوصی ام را زیرپا گذاشته باشد و دست به این کار بزند. اول گمان کردم فردی که این اینستاگرام را به نام من راه اندازی کرده قصدش شوخی با من باشد و بعد از چند روز این صفحه را مسدود می کند اما او همچنان در این صفحه فعال است و می ترسم با نام من دست به سوءاستفاده بزند. او اطلاعاتی از زندگی ام و فعالیت هنری ام را در آن صفحه منتشر کرده است و هر روز بر تعداد مخاطبان این صفحه افزوده می شود.

قاضی میر عشقی، دادیار اظهارنظر دادسرای جنایی کرج در این باره گفت: با شکایت دختر بازیگر، تحقیقات پلیسی برای دستگیری فرد ناشناسی که با راه اندازی این صفحه اینستاگرام جعلی به نام خانم بازیگر وی را به دردسر انداخته است آغاز شده تا مشخص شود انگیزه این فرد از این اقدام چه بوده است.

منبع: جام جم
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین
x