کد خبر: ۵۶۶۸۰۵
تاریخ انتشار : ۱۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۵
سه مصدوم دیگر حادثه واژگونی اتوبوس در دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات از بیمارستان ترخیص شدند.
آفتاب‌‌نیوز :
به نقل از دانشگاه آزاد اسلامی، صالح اسکندری رئیس سازمان چاپ و انتشارات و امور رسانه های دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه سه مصدوم دیگر حادثه علوم و تحقیقات از بیمارستان ترخیص شدند، اظهار داشت: محمدامین عابدینی از بیمارستان خاتم الانبیا، بهاره کوچه باغبان از بیمارستان لاله و ملیکا فراهانی از بیمارستان عرفان ترخیص شدند. او درباره دانشجویی که حال وخیمی داشت، گفت: وضعیت عمومی آرین حقیقت در بیمارستان نورافشار رو به بهبودی است و امیدواریم اوایل هفته آینده از بیمارستان ترخیص شود.

رئیس سازمان چاپ و انتشارات و امور رسانه های دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به مراقبت‌های پس از ترخیص دانشجویان بیان داشت: دانشگاه خود را متعهد به مراقبت در منزل و مراقبت‌های پرستاری داخل منزل مصدومان ترخیص شده می‌داند و طی قراردادهایی که بین واحد علوم و تحقیقات و پرستاران و بهیاران منعقد شده، مصدومان ترخیص شده از این خدمات در منزل برخوردار می‌شوند.

اسکندری درباره ایمن سازی جاده تردد اتوبوس‌های دانشجویان در واحد علوم و تحقیقات گفت: متوسط شیب این جاده براساس اعلام پلیس راهور ۸ درصد و در محل حادثه ۱۵ درصد است از این رو به زودی با نصب گاردریل و سرعت گیر در راستای ایمن سازی جاده اقدام خواهد شد.

او با اشاره به تغییر محل‌های آموزشی دانشگاه علوم و تحقیقات تاکید کرد: باید در میان‌مدت بخش‌های آموزشی و دانشکده‌هایی که دانشجویان در آنجا تردد بیشتری دارند، به ارتفاع کمتر از ۱۸۰۰ متر منتقل و بخش‌های پژوهشی و ستادی در ساختمان‌ها و ابنیه‌هایی که در گذشته بالای ارتفاع ۱۸۰۰ متر ساخته شده اند، مستقر شوند.
خبرآنلاین 
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین