کد خبر: ۵۶۹۱۹۴
تاریخ انتشار : ۲۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۶
فرمانده نیروی انتظامی گفت: نیروی انتظامی همواره سعی بر برخورد سنجیده و عاقلانه با تخلفات و هنجارشکنان دارد و اجازه نمی دهد جزیره امن کیش به محلی برای حیاط خلوت هنجارشکنان تبدیل شود.
آفتاب‌‌نیوز :
سردار حسین اشتری، در جلسه جمع بندی نظارت ستادی فرماندهی انتظامی و پایگاه دریابانی کیش اظهار کرد:  بازرسی و نظارت، همواره برکاتی را برای سازمان به همراه داشته و قطعا منجر به پیشرفت در کارها خواهد شد. گزارش عملکرد فرمانده انتظامی کیش، سرهنگ جهانبخش، نشان دهنده آمار روبه رشد و مطلوب در جزیره بود ولی نواقصی در کار وجود دارد که امیدواریم با هماهنگی و همدلی بین مسئولان منطقه، شاهد رفع آنها باشیم.

وی ادامه داد: کمبود نیرو و تجهیزات هرگز منجر به این نشده که نیروی انتظامی از وظایف اصلی خود باز بماند و حتما با تخلفاتی از جمله قاچاق برخورد می کند. نیروی انتظامی همواره در دریا حضوری فعال و اثربخش داشته و در این زمینه وظایف خود را به خوبی انجام داده است.

سردار اشتری با بیان اینکه اقدامات مناسبی در فرماندهی انتظامی و دریابانی کیش صورت گرفته است، خاطر نشان کرد: نباید به این حد از پیشرفت قانع باشیم و باید همواره تلاش خود را مضاعف کنیم چرا که این خواسته فرمانده معظم کل قوا است.

وی با اشاره به دیدار اخیر فرماندهان ناجا با مقام معظم رهبری بیان کرد: معظم له همواره به سربازان خود لطف داشته و ابراز رضایت ایشان از نیروی انتظامی بار مسئولیت را برای ما دوچندان کرده است.

سردار اشتری، بر لزوم سرعت در پیشرفت کارها، تأکید و گفت: قطعا حاصل تلاش همه کارکنان ناجا در استان های مختلف معدلی خواهد شد که سطح ناجا را ارتقاء می دهد.

وی با اشاره به اهمیت جزیره کیش، افزود: نیروی انتظامی اجازه نمی دهد یکسری افراد سودجو و فرصت طلب که شاید در برخی از آنها، اهداف سیاسی نیز مشاهده شود، امنیت و اخلالی در این جزیره ایجاد کنند؛ آنان باید بدانند نیروی انتظامی همواره حافظ آرمان های امام(راحل)، نظام و انقلاب بوده و در هر شرایطی از آنها دفاع خواهد کرد.

فرمانده ناجا اضافه کرد: نیروی انتظامی همواره سعی بر برخورد سنجیده و عاقلانه با تخلفات و هنجارشکنان دارد و اجازه نمی دهد جزیره امن کیش به محلی برای حیاط خلوت هنجارشکنان تبدیل شود.

عالی ترین مقام انتظامی کشور در بخش دیگری از سخنان خود خاطر نشان کرد: جزیره کیش محلی برای استفاده مردم از مواهب الهی و یا فعالیت های اقتصادی است که پلیس همواره در خدمت این عزیزان خواهد بود.

وی بر لزوم اشراف کامل پلیس بر موضوعات و معضلات در جزیره اشاره و گفت: خوشبختانه به لطف الهی و هوشیاری مردم منطقه و مسئولان، جرایم در این جزیره بسیار کم است ولی باید تلاش شود تا این حداقل ها نیز کاهش یابد.

سردار اشتری بر لزوم حمایت پلیس از قسمت های مختلف اشاره و افزود: تمامی اصناف و سازمان های موجود در این جزیره باید بدانند پلیس تمام تلاش و سعی خود را برای حفظ و ارتقاء امنیت در این جزیره به کار گرفته و آنها نیز بایستی با پلیس همکاری داشته باشند.

براساس گزارش سایت پلیس، وی در ادامه به نهضت تأمین مسکن در نیروی انتظامی اشاره و تصریح کرد: در سال جاری به دلیل تکثر مأموریت ها از این موضوع به نوعی به صورت عملی غافل ماندیم ولی برنامه ریزی ها و پیگیری های خود را انجام داده و امیدواریم سال آینده با اجرای مصوبات، این موضوع را به جد پیگیری کنیم.

فرمانده ناجا بر لزوم استمرار جلسات قرارگاه جهادی صیانت تأکید کرد و گفت: تشکیل این جلسات باید تقویت شود چرا که در کاهش جرایم کارکنان بسیار تأثیرگذار است.

منبع: ایسنا
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین
x