کد خبر: ۵۷۶۱۰۶
تاریخ انتشار : ۰۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۳:۴۱
عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی گفت: امضا کنندگان طرح استیضاح رییس جمهوری به اهداف خود نمی رسند و طرح چنین موضوعی در این شرایط به صلاح کشور نیست.
آفتاب‌‌نیوز :
محمد محمودی شاه نشین به ایرنا گفت: برخی نمایندگان با هدایتی یکی از نمایندگان؛ بحث عدم کفایت رییس جمهوری را در مجلس مطرح کرده اند؛ عمده موضوعات مورد ادعای آنها، وضعیت اقتصادی کشور، نبود شفافیت و بی ثباتی در ارائه ارقام واطلاعات درست است. 

نماینده شهریار و ملارد در مجلس شورای اسلامی افزود: کسانی که طرح استیضاح رییس جمهوری را در مجلس کلید زده اند، با این اقدامات کشور را بیش از پیش با مشکل و روبرو می کنند؛ امضا کنندگان طرح استیضاح رییس جمهوری به اهداف خود نمی رسند و طرح چنین موضوعی در این شرایط به صلاح کشور نیست.

وی با بیان اینکه استیضاح ریس جمهوری به بهانه حل مشکلات اقتصادی، راه حل درستی نیست، تاکید کرد: همه باید با دولت همفکری و همراهی کنیم؛ شاید مخالفان دولت با طرح استیضاح رییس جمهوری به دنبال این هستند به مردم ثابت کنند که انتخاب آنان( رای به تداوم ریاست جمهوری روحانی تا 1400)، اشتباه است؛ انسجام، ضرورت کنونی است و امضا کنندگان طرح استیضاح، انسجام را خدشه دار می کنند. 

این نماینده مجلس گفت: کسانی که به دنبال اختلاف افکنی میان دولت و ملت هستند، همسو با ترامپ پیش می روند، زیرا در راستای ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی و دولت دوازدهم به عنوان دستگاه اجرایی کشور، حرکت می کنند.

محمودی شاه نشین در خصوص دیدگاه های متناقض و سوء برداشت برخی رسانه های مخالف دولت درباره مواضع وزیر امور خارجه در جریان مذاکرات، افزود: دکتر ظریف بر اساس استرات‍ژی اقتضایی عمل می کند؛ موفق ترین سیاستمداران در جهان کسانی هستند که این استراتژی را در دستور کار خود دارند. 

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس اظهار داشت: بر مبنای استراتژی اقتضایی، دیپلمات در یک موقعیتی لبخند می زند و در موقعیتی دیگر دعوا می کند؛ آقای ظریف از شخصیت های برجسته کشور و به کار خود مسلط هستند و بر اساس اقتضائات مختلف، استراتژی های خاص را دنبال می کنند. 


بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
مطالب مرتبط
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین