کد خبر: ۵۷۸۱۶۰
تاریخ انتشار : ۱۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۵
آنچه از هفته گذشته در برخی سایت‌ها منتشر شد بخش‌های گزینشی و متنی دستکاری شده از قسمت‌هایی از متن استعفاء بوده و فاقد اعتبار و صحت است و دور از همه واقعیت‌های مندرج در متن اصلی به حساب می‌آید.
آفتاب‌‌نیوز :
سخنگوی وزارت خارجه با بیان اینکه متن كامل استعفای ظریف در اختيار هيچ رسانه‌ای قرار نگرفته، گفت: آنچه در برخی سایت‌ها منتشر شد بخش‌های گزینشی و متنی دستکاری شده از قسمت‌هایی از متن استعفاء بوده و فاقد اعتبار و صحت است.

بهرام قاسمی سخنگوی وزارت امور خارجه در پاسخ به سوال خبرنگاری در موضوع توئیت یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در خصوص متن استعفای وزیر امور خارجه گفت: من در این مورد می‌توانم عرض کنم که تاکنون متن کامل و دقیق استعفاء هفته گذشته وزیر امور خارجه که مورد پذیرش ریاست جمهوری قرار نگرفت، منتشر نشده است.

وی افزود: آنچه از هفته گذشته در برخی سایت‌ها منتشر شد بخش‌های گزینشی و متنی دستکاری شده از قسمت‌هایی از متن استعفاء بوده و فاقد اعتبار و صحت است و دور از همه واقعیت‌های مندرج در متن اصلی به حساب می‌آید.

قاسمی اضافه کرد: من در مورد اینکه این بخش‌های ناقص و دستکاری شده چگونه ساخته و پرداخته و در اختیار چند سایت قرار گرفته، هیچگونه اطلاع و قضاوتی ندارم و اصولا فاقد تخصص لازم در این زمینه می‌باشم، ولی تا این لحظه اطلاعات من نشان می‌دهد که متن کامل استعفای وزیر امور خارجه در اختیار هیچ رسانه‌ای قرار نگرفته است.

منبع: فارس
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین