کد خبر: ۵۷۸۶۶۸
تاریخ انتشار : ۱۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۲:۱۰
سرپرست پرسپولیس عملکرد ضعیف داور و برنامه فشرده لیگ را علت تساوی پرسپولیس برابر پاختاکور دانست.
آفتاب‌‌نیوز :
محسن خلیلی بعد از پایان دیدار پرسپولیس و پاختاکور گفت: بازی اول همیشه سخت و دشوار است. مصدومانی داشتیم که کم کم در حال رسیدن به شرایط ایده آل هستند. برانکو از عملکرد تیم راضی بود و باشگاه هم تلاش می کند تا حمایت‌های خود را از تیم داشته باشد. تازه در مرحله گروهی هستیم و شرایطمان روز به روز بهتر می‌شود. مطمئن باشید در ادامه روزهای بهتری خواهیم داشت.

سرپرست پرسپولیس در مورد عملکرد داوری عنوان کرد:‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ گل پاختاکور آفساید بود و واقعا داور مسابقه ضعیف عمل کرد. متأسفانه در آسیا هم این اتفاق افتاد و گل مردود حریف را صحیح اعلام کردند. در کل بچه‌ها تمرکز خوبی داشتند اما درنهایت به تساوی رسیدیم.

وی در مورد این‌ که هر سه نماینده ایران نتوانستند در این دیدار اول خود پیروز شوند، عنوان کرد:‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ در ادامه شرایط بهتر خواهد شد. مسابقات هفته آینده مشخص خواهد کرد کدام تیمها توانایی صعود به مرحله بعد دارند. اما در این میان بحث فشردگی لیگ وجود دارد، ما با سازمان لیگ صحبت کردیم و به این مسئله هم معترض شدیم. حتی نامه دادیم و درخواست کردیم فاصله بازی‌ها بیشتر شود. شرایط خیلی سخت است. ما امروز بازی کردیم، فردا ریکاوری می‌کنیم و پس‌ فردا برای بازی با نساجی راهی شمال می‌شویم و سپس برنامه دیدار در قطر را داریم.

خلیلی افزود‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌: ما اعتراض کردیم و پیشنهاد لغو بازی نساجی را دادند، اما سرمربی ما با این مسئله مخالفت کرد؛ چراکه می‌گفت از قبل برنامه‌ریزی کرده است و باید طبق برنامه پیش برویم. لزومی نداشت که بازی‌ها با این فاصله زمانی کم برگزار شود. دلیل این اصرار بر فشردگی را نمی‌دانم. آسیب‌دیدگی‌هایی که به وجود می‌آید به دلیل همین فشردگی است و خود ما هم به این مسئله معرتضیم  و خسته شده‌ایم.

سرپرست پرسپولیس در مورد اظهارنظر اسماعیل حسن‌زاده مبنی بر موضوع بازیکنان شهرستانی اظهار داشت:‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ اگر به این مسائل دامن بزنیم، فقط مردم و فوتبالیست‌ها آسیب می‌بینند. نباید به حواشی توجه کنیم، ان‌شاءالله باید کار را در این امور به سیاسیون سپرد تا شرایط بهتر شود.


ایلنا 
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین