کد خبر: ۵۷۹۰۷۳
تاریخ انتشار : ۱۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۶
رئیس پلیس پایتخت:
رئیس پلیس پایتخت از فعالیت شهروندان و عضویت آن‌ها در قالب پلیس افتخاری پایتخت و کمک به پلیس تخصصی خبر داد.
آفتاب‌‌نیوز :
 سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی تهران بزرگ در همایش پلیس‌ افتخاری فاتب که با حضور سردار علیرضا تقوایی، معاون هماهنگ کننده نیروی انسانی ناجا، سردار علیرضا لطفی رئیس پلیس آگاهی پایتخت، سردار محمدرضا مهماندار رئیس پلیس راهور پایتخت و جمعی از ورزشکاران و هنرمندان کشور در فرماندهی انتظامی تهران بزرگ برگزار شد، با اشاره به عضویت ۶ هزار پلیس افتخاری در پایتخت، اظهار کرد: از سال ۹۲ ساختار پلیس افتخاری تشکیل شد که از ۱۲ هزار نفر ثبت نام کننده پلیس افتخاری ۶ هزار نفر انتخاب شدند.

وی افزود: امنیتی که برای مردم است باید مردم پایه باشد و از خود شهروندان یاری گرفته شود.

سردار رحیمی با اشاره به اینکه نیروی انتظامی خانه مردم است، تصریح کرد: بیش از ۹۸ درصد مردم قوانین را رعایت می‌کنند. آن دو درصد که مجرمان را تشکیل می‌دهند منتظر برخورد پلیس باشند.

وی افزود: نیروی پلیس باید در مقابل مردم مهربان و در برابر مجرمان قاطع و خشن باشد.

رئیس پلیس پایتخت با بیان اینکه سپاه بسیج مردمی را دارد، بیان کرد: پلیس نیز ساختار پلیس افتخاری که بدنه آن از مردم است را راه اندازی کرده است.

وی افزود: تا پیش از پایان سال، جمعیت عظیمی از مردم به جمع پلیس افتخاری راهنمایی و رانندگی پایتخت اضافه خواهد شد.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره به اینکه امروز، ۱۰۰ ها نفر از مردم در قالب گردان سایبری در حال همکاری با پلیس فتا هستند، خاطرنشان کرد: به تمام کلانتری‌های سطح پایتخت ابلاغ شد تا بنر عضویت پلیس افتخاری و دعوت از آحاد مردم برای بهره گیری از توانشان را بر سر در کلانتری‌ها نصب کنند.

منبع: فارس
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین