کد خبر: ۵۷۹۶۹۵
تاریخ انتشار : ۲۰ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۱
به دنبال کشف جسد زن جوانی در غرب تهران در بهمن سال گذشته مشخص شد، در اثر خفگی و فشار به ناحیه گردن جان باخته است،
آفتاب‌‌نیوز :
در بررسی‌های بیشتر کارآگاهان مشخص شد که عامل قتل پس از جنایت شیلنگ گاز را با جسمی تیز و برنده پاره کرده تا مسیر تحقیقات را منحرف کند و صحنه این‌گونه به نظر برسد که مقتول بر اثر خفگی با گاز منواکسید کربن جانش را از دست داده است.

با تحقیقات گسترده و بررسی آخرین تماس‌های تلفنی زن جوان کارآگاهان با سرنخی مواجه شدند که راز قتل را فاش می‌کرد. تماس‌ها نشان می‌داد که زن جوان با کارگر تأسیساتی تماس گرفته و آخرین لحظات پیش از مرگش هم با او ملاقات کرده است.

با این سرنخ فرید کارگر تأسیساتی40ساله بازداشت شد و در نخستین بازجویی‌ها به قتل زن جوان اعتراف کرد. او به کارآگاهان دایره مبارزه با جرایم جنایی گفت: مدتی پیش زن جوانی از طریق آگهی روزنامه شماره تماس من را پیدا کرد و از من خواست تا رادیاتور منزلش را تعمیر کنم. چند ساعت بعد به منزل آن خانم مراجعه کردم و وقتی به آنجا رسیدم با تعدادی کابینت که  روی زمین بود مواجه شدم. مقتول به من گفت که چند روزی است خواهرش این کابینت‌ها را به او داده تا آن را در خانه‌اش نصب کند که تعدادی از کابینت‌ها اضافی است و اگر تمایل دارم در ازای پرداخت 500 هزار تومان کابینت‌ها را بردارم که من هم موافقت کردم و قرار شد وسایلم را آنجا بگذارم و فردا پس از پرداخت پول کابینت‌ها را بردارم.

قاتل در ادامه گفت: اما روز بعد وقتی به همان خانه رفتم تا کابینت‌ها را بگیرم آن زن منکر قرار روز گذشته مان شد و از من خواست بلافاصله وسایلم را جمع کنم و از خانه‌اش بروم. حتی از پرداخت هزینه تعمیر رادیاتورش هم امتناع کرد و هیچ توجهی به حرف‌های من نکرد و این موضوع باعث شد تا عصبانی شوم و او را با همان روسری که بر سرش بود خفه کنم. بعد برای اینکه صحنه قتل را طبیعی جلوه دهم با یک چاقو شیلنگ گاز را بریدم و از منزلش خارج شدم.

به دنبال اعتراف‌های صریح متهم، فرید به اتهام قتل عمد بازداشت شد و صبح روز گذشته از زندان به شعبه چهارم دادگاه کیفری به ریاست قاضی اصغر عبداللهی منتقل شد تا محاکمه شود.

این متهم در جریان رسیدگی به پرونده‌اش در دادگاه به قاضی گفت: من روز حادثه شیشه مصرف کرده بودم. وقتی او زیر حرفش زد و دستمزد مرا پرداخت نکرد، عصبانی شدم و با روسری خفه‌اش کردم.پس از آن معاون قوه قضائیه از طرف دو پسر صغیر مقتول خواستار پرداخت دیه به بازماندگانش شد، اما دختر 16 ساله مقتول خواستار قصاص قاتل مادرش شد. در ادامه فرید به قاضی گفت: روز حادثه به خاطر مصرف شیشه حالت عادی نداشتم. از اولیای دم می‌خواهم من را به خاطر تنها دخترم ببخشند.

با پایان اظهارات متهم قضات برای صدور حکم وارد شور شدند.

منبع: ایران
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین