کد خبر: ۵۷۹۸۳۸
تاریخ انتشار : ۲۰ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۹:۲۸
در ادامه روند چند روز گذشته، امروز قیمت طلا و انواع سکه کاهش یافت. قیمت دلار و یورو در صرافی‌ها نیز ۲۰۰ تومان کاهش یافت.
آفتاب‌‌نیوز :
 قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید امروز تا ساعت ۱۹، با کاهش ۲۰ هزار تومانی نسبت به روز گذشته به چهار میلیون و ۴۸۰ هزار تومان رسید. قیمت سکه طرح قدیم هم با کاهش ۴۰ هزار تومانی نسبت به روز شنبه، با قیمتی معادل چهار میلیون و ۳۸۰ هزار تومان داد و ستد شد.

قیمت نیم‌سکه دو میلیون و ۴۵۰ هزار تومان (۳۰ هزار تومان کمتر از دیروز)، ربع سکه یک میلیون و ۵۸۰ هزار تومان (۴۰ هزار تومان کمتر از دیروز) و سکه گرمی ۸۴۰ هزار تومان (۲۰ هزار تومان کمتر از دیروز) است.

همچنین در بازارهای جهانی، آخرین قیمت هر اونس طلای جهانی به ۱۲۹۳ دلار (۵ دلار کمتر از دیروز) رسیده است.

دلار و یورو چند؟

امروز هم‌چنین دلار و یورو به روند کاهشی خود ادامه دادند و قیمت هر کدام در صرافی‌های مجاز ۲۰۰ تومان کاهش یافت و در صرافی‌های مجاز بانک مرکزی به ترتیب ۱۲ هزار و ۹۰۰ و ۱۴ هزار و ۹۰۰ تومان فروخته می‌شود.

شعب ارزی بانک‌ها هم هر دلار آمریکا را ۱۲ هزار و ۵۷۶ تومان می‌خریدند که نسبت به روز گذشته حدود ۲۰۰ تومان کاهش قیمت را نشان می‌دهد. قیمت خرید یورو نیز ۱۴ هزار و ۱۲۷ تومان  ۳۵۴ تومان است که نسبت به روز گذشته با کاهش حدود ۲۳۰ تومانی همراه بوده است. هم‌چنین امروز قیمت خرید هر پوند انگلیس در شعب ارزی بانک‌ها ۱۶ هزار و ۳۱۹ تومان (۳۲۰ تومان کمتر از دیروز) بوده است. به این ترتیب، قیمت خرید ارز در بانک‌ها در سه روز اخیر روند کاهشی داشته است.

قیمت ارز مسافرتی

شعب ارزی بانک‌های عامل ارز مسافرتی نیز در صورت تکمیل بودن مدارک مسافران تا سقف ۵۰۰ یورو برای کشورهای همسایه و مشترک‌المنافع و تا سقف ۱۰۰۰ یورو برای سایر کشورها ارز مسافرتی می‌فروشند که قیمت این ارز امروز بدون احتساب کارمزد ۱۴ هزار و ۸۳۷ تومان (۲۴۰ تومان کمتر از دیروز) اعلام شد که با احتساب کارمزد بانک مرکزی و عامل به حدود ۱۵ هزار و ۴۰۰ تومان می‌رسید.

قیمت ارز در صرافی‌ها

همچنین صرافی‌های مجاز بانک مرکزی امروز قیمت خرید هر دلار آمریکا را ۱۲ هزار و ۹۰۰ تومان (۱۰۰ تومان کمتر از دیروز) و قیمت فروش آن را ۱۲ هزار و ۹۵۰ تومان (۱۵۰ تومان کمتر از دیروز) اعلام کردند. این صرافی‌ها امروز هر یورو را ۱۴ هزار و ۹۰۰ تومان (۱۰۰ تومان کمتر از دیروز) می‌خرند و ۱۴ هزار و ۹۵۰ تومان (۱۵۰ تومان کمتر از دیروز)  می‌فروختند. قیمت دلار و یورو در صرافی‌ها نیز نسبت به روز گذشته با کاهش ۲۰۰ تومانی همراه بوده است.

منبع: ایسنا
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین