کد خبر: ۵۸۲۳۹۴
تاریخ انتشار : ۰۸ فروردين ۱۳۹۸ - ۲۳:۴۰
رئیس پلیس راهور ناجا با بیان اینکه بیشترین تصادفات منجر به فوت در ۳۰ کیلومتری ورودی شهرها است از رانندگان خواست با رعایت نکات ایمنی و توجه به هشدارهای پلیس، سفر خوبی را برای خود و خانواده رقم بزنند.
آفتاب‌‌نیوز :
سردار کمال هادیان‌فر در سفر به استان گیلان گفت: با تحلیل‌های صورت گرفته ۸۲ درصد از تلفات و تصادفات به وقوع پیوسته چهار علت اصلی دارند که اولین علت انحراف به چپ در جاده‌هایی است که جدا کننده وسط ندارند. سرعت‌های غیر مجاز دومین عامل تصادفات و عامل سوم عدم توجه به جلو است همچنین بیشترین نوع این تخلفات نیز استفاده از تلفن همراه است که ۲۷ درصد از مغز انسان را مشغول خود می‌کند و آخرین علت هم خستگی و خواب آلودگی است.

وی ادامه داد: در این ایام به علت بارندگی، جاده‌ها لغزنده است و رانندگی در این شرایط باید با احتیاط صورت پذیرد.

وی در ادامه یکی از معضلات ترافیکی کل کشور را موتور سواران و عابران پیاده برشمرد و بیان کرد: با توجه به گزارش رئیس پلیس راه استان گیلان در بحث آموزش فرهنگ ترافیک مختص موتورسواران و عابران پیاده، برنامه‌ها جامع و تاثیرگذاری بوده و نباید از این نوع برنامه‌ها فاصله گرفت.

بر اساس گزارش سایت پلیس، رئیس پلیس راهور ناجا در پایان بیشترین تصادفات منجر به فوت را در ۳۰ کیلومتری ورودی شهرها اعلام کرد و از رانندگان خواست، با رعایت نکات ایمنی و توجه به هشدارهای پلیس، سفر خوبی را برای خود و خانواده رقم بزنند.


بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین
x