کد خبر: ۵۸۴۲۰۴
تاریخ انتشار : ۲۲ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۸
جوانی که متهم است دوستش را ربوده و مورد آزار قرار داده است، دستگیر شد و تحقیقات از او در حال انجام است.
آفتاب‌‌نیوز :
چندی پیش پسر 18 ساله‌ای با مراجعه به دادسرای جنایی تهران از ماجرای ربوده‌شدن و آزار جنسی خود از سوی دوستش پرده برداشت و با طرح شکایتی درخواست رسیدگی به پرونده را مطرح کرد.

این پسر 18 ساله در تشریح ماجرا به بازپرس جنایی گفت: مدتی قبل با دوستم به یکی از پارک‌های تهران در منطقه مجیدیه رفته بودیم و در آنجا مشروب خوردیم، مدتی که گذشت دوستم که 26 سال دارد، به من پیشنهاد داد به خانه یکی از دوستانش برویم، به همین منظور یک خودرو دربست گرفت و به سمت شمال تهران رفتیم. خودرو پرایدی که دربست کرده بود در اتوبان صیاد به سمت شمال در حرکت بود، من روی صندلی جلو نشسته بودم و دوستم روی صندلی عقب نشسته بود، پس از مدتی که در اتوبان در حال حرکت بودیم، ناگهان او چاقویی از جیبش درآورد و زیر گلوی راننده گذاشت،‌ بعد هم او را مجبور به توقف کرد.

بعد از اینکه راننده توقف کرد دوستم با تهدید من را به صندلی عقب برد و بار دیگر از راننده خواست که حرکت کند. وقتی راننده شروع به حرکت کرد، دوستم چاقو را زیر گلوی من گذاشت و پس از تهدید شروع به آزار و اذیت جنسی من کرد. این شاکی جوان در ادامه گفت: من چاره‌ای جز گوش‌‌دادن به حرف او نداشتم چون چاقو زیر گلویم بود، اما در تمام مدت منتظر فرصتی بودم که خودم را از دستش خلاص کنم.

برای همین وقتی که ماشین در یکی از دوربرگردان‌‌ها بود و سرعت کمی داشت خودم را از ماشین بیرون پرتاب و فرار کردم، الان هم برای شکایت از دوستم مراجعه کرده‌ام. در پی این شکایت، با توجه به موضوع طرح‌شده پرونده با قرار عدم صلاحیت به دادگاه کیفری استان تهران ارسال شد، اما قضات دادگاه کیفری پس از بررسی اولیه پرونده را به دلیل نقص در تحقیقات به دادسرای جنایی فرستادند. قضات دادگاه کیفری بر این باورند که در این ماجرا آدم‌ربایی هم اتفاق افتاده است و بازپرس پرونده باید تحقیقاتی نیز در این زمینه انجام دهد.

این در حالی است که متهم پرونده که مدت کوتاهی پس از طرح شکایت دستگیر شده بود، با قبول اتهام خود مدعی شد که در زمان ارتکاب این جرائم تحت تأثیر مشروب الکلی بود. در‌حال‌حاضر پرونده و متهم در اختیار بازپرس جنایی قرار دارند تا تحقیقی درباره نحوه شروع جرم و اتهام آدم‌ربایی و نحوه وقوع آن انجام شود.

منبع: شرق
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین