کد خبر: ۵۹۴۹۳۵
تاریخ انتشار : ۱۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۲
آگهی
این نمایشگاه در سطح بین‌المللی و با همکاری سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اصفهان، سندیکای صنایع آسانسور و پله‌برقی استان اصفهان و همچنین با حمایت و همکاری تمامی اتحادیه‌ها، انجمن‌ها و تشکل‌های مرتبط در سرتاسر کشور برگزار می‌شود.
آفتاب‌‌نیوز :

هفتمین نمایشگاه بین‌المللی مصالح و تکنولوژی سبک‌سازی، مقاوم‌سازی و انبوه‌سازی ساختمان و ماشین‌آلات و تجهیزات وابسته از 28 آبان ماه تا 1 آذر ماه سال جاری در محل دائمی برگزاری نمایشگاه‌های بین‌المللی اصفهان به طور همزمان با یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی آسانسور، پله‌برقی، صنایع و ماشین‌آلات وابسته برگزار خواهد شد.

این نمایشگاه اولین دوره برگزاری نمایشگاه صنعت ساختمان در قالبی نو می‌باشد. نمایشگاه‌های صنعت ساختمان در سال های قبل طی هفت دوره برگزار گردیده و امسال با هدف تخصصی‌تر شدن روند برگزاری نمایشگاه و حضور شرکت‌های متخصص با نام دیگری برگزار می‌گردد.

برگزاری نمایشگاه بین‌المللی مصالح و تکنولوژی ساختمان

ساختمان آنلاین سعی دارد با اطلاع رسانی دقیق تمامی رویدادها و دوره های حوزه صنعت ساختمان، شما را یاری کند.

نحوه برگزاری نمایشگاه

این نمایشگاه در سطح بین‌المللی و با همکاری سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اصفهان، سندیکای صنایع آسانسور و پله‌برقی استان اصفهان و همچنین با حمایت و همکاری تمامی اتحادیه‌ها، انجمن‌ها و تشکل‌های مرتبط در سرتاسر کشور برگزار می‌شود.

هدف این نمایشگاه معرفی آخرین فناوری‌ها و تکنولوژی‌های نو داخلی و خارجی در زمینه سبک‌سازی، مقاوم‌سازی و انبوه‌سازی و در سه بخش ساختمان، ماشین‌‌آلات و تجهیزات وابسته است. همچنین فراهم نمودن شرایط برقراری ارتباط و تعامل بین فعالان این حوزه‌ها به منظور همکاری‌های مشترک و یا ارتقای سطح دانش آن‌ها از مهم‌ترین اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

ساختمان آنلاین به عنوان جامع ترین و تخصصی ترین سایت صنعت ساختمان، از شما صاحبان صنایع، فعالان صنعت ساختمان، فعالان صنعت آسانسور و پله‌برقی و سایر تجهیزات وابسته، به ویژه مجموعه‌هایی که دستاوردهای نوین در زمینه‌های سبک‌سازی، مقاوم‌سازی و انبوه‌سازی ساختمان دارند دعوت به عمل می آورد که در این نمایشگاه حضور پیدا کنند. همچنین ستاد برگزاری نمایشگاه در تلاش بوده که بتواند شرکت‌های خارجی فعال در زمینه‌های مرتبط و یا نمایندگان آن‌ها در ایران را جهت حضور در نمایشگاه دعوت نمایند.

از دیگر اقدامات مهم ستاد برگزاری نمایشگاه بین‌المللی مصالح و تکنولوژی سبک‌سازی، مقاوم‌سازی و انبوه‌سازی ساختمان و ماشین‌آلات و تجهیزات وابسته، تلاش در جهت دعوت از مقامات کشوری و استانی به منظور حضور در افتتاحیه نمایشگاه می‌باشد.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین
x