کد خبر: ۵۹۷۸۷۶
تاریخ انتشار : ۱۳ تير ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۵
رئيس سازمان بسيج مستضعفين با بیان اینکه مدیریت جهادی فرمول و راهکار اساسی است، گفت: در بسيج هيچ نقطه‌ای خارج از اولويت و اهميت قرار ندارد و همه اقشار، سازمان‌ها، رده ها و ماموريت‌ها دارای اولويت هستند.
آفتاب‌‌نیوز :

سردار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین در آئین تکریم و معارفه رئیس سازمان بسیج مستضعفین که صبح امروز (پنجشنبه) برگزار شد، اظهار داشت: تحقق انقلاب اسلامی بزرگترین تحول دوران معاصر محسوب می شود که در دستاورد بزرگ نیز به همراه داشت. اولین آن تاسیس نظام اسلامی و دومین دستاورد بزرگ آن تاسیس شجره طیبه بسیج است که در صدر دستاوردهای انقلاب اسلامی قرار دارد.

وی افزود: تاسیس شجره طیبه بسیج محدود به مرزهای جغرافیایی ایران اسلامی نیست، امروز در سوریه، عراق، سواحل مدیترانه، جنوب شرق شبه جزیره حجاز بسیج تجلی یافته است. بسیج در انقلاب اسلامی تشکیلات محسوب می شد و در خدمت نظام جمهوری اسلامی ایران این تشکیلات حضور به موقع داشته است.

سردار سلیمانی ادامه داد: در دوره اخیر رسالت بسیج و سازمان بسیج مستضعفین که محور تحرک و خادم بسیجیان است، رسالت سنگینی است. ما با کمک مسئولان و فرماندهان سپاه تلاش خواهیم کرد تحرکی در ادامه مسیری که سردار غیب پرور دنبال می کردند، ایجاد کنیم و اگر هم موانع کوچکی وجود داشته باشد آن را برطرف کنیم.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه این سازمان نیاز به تقویت دارد، گفت: باید سازمان و ستاد بسیج تقویت شود؛ توجه به بخش‌های دفاعی و امنیتی بسیج مانند تفکیک آموزش و عملیات و با توجه به ابعاد اجتماعی بسیج و تشکیل معاونت اجتماعی که در دوران سردار غیب پرور تشکیل شد باید در دستور کار قرار بگیرد.

وی گفت: اینکه برخی مواقع گفته می شود که ماموریت های بسیج متنوع و گسترده است، در شرایطی است که الزامات ایجاد شده در نیازهای انقلاب اسلامی شرایطی را ایجاد می کند که ما نمی توانیم بی توجه باشیم.

سردار سلیمانی با بیان اینکه مدیریت جهادی فرمول و راهکار اساسی است، تاکید کرد: کار سپاه های استانی که درگیر ماموریت بسیج هستند بسیار سنگین است و باید از ظرفیت سپاه های استانی برای پشتیبانی از بسیج استفاده کرد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: تکلیف همه ما این است که در اجرای تدابیر مقام معظم رهبری اهتمام داشته باشیم و امیدواریم با عمل بتوانیم پاسخگوی حسن اعتماد فرمانده معظم کل قوا باشیم.

وی در پایان عنوان کرد: در بسیج هیچ نقطه ای خارج از اولویت و اهمیت قرار ندارد و همه اقشار و سازمان ها و رده ها و ماموریت ها دارای اولویت هستند.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین