کد خبر: ۶۰۱۹۳۶
تاریخ انتشار : ۰۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۲
در آن زمان، مدیران بارسا مغرورانه برخورد کردند. فکر کردند من برای رفتن به رئال،‌بلوف می‌زنم.اما زمانی که قراردادم را با رئال امضا کردم،‌تازه متوجه شدند چه اتفاقی افتاده که دیگر همه چیز دیر شده بود.
آفتاب‌‌نیوز :

اسطوره فوتبال پرتغال بعد از 19 سال فاش کرد به چه دلیل اقدام به ترک بارسلونا و حضور در رئال مادرید کرد.
دلیل انتقال فیگو به رئال بعد از 19سال فاش شد

 لوئیس فیگو در سال 2000 اقدام به ترک آبی و اناری‌ها کرد و به تیم رقیب یعنی رئال مادرید پیوست.

این یک انتقال کاملا جنجالی بود که را رکورد جهانی 62 میلیون یورو به ثبت رسید.در آن هنگام فیگو بهترین بازیکن جهان بود و برای کسب توپ طلا، تصمیم گرفت بارسا را ترک کرده و برای باشگاه دشمن،‌سوگند وفاداری یادکند.

این در حالی بود که به عنوان یکی از بازیکنان محبوب آبی واناری به حساب می‌آمد و با این انتقال خشم هواداران را برانگیخت تا جایی که او را به خیانت متهم کردند.

خشم تماشاگران کاتولونیایی به حدی بود که حتی در دیدار دو تیم رئال وبارسا،‌در نیوکمپ ، بازی 15 دقیقه متوقف شدو بازیکنان رئال تا برقراری نظم به خارج از زمین هدایت شدند.

تماشاگران حتی پاپس نکشیدند کله خوک را به زمین پرتاب کرده و عنوان کردند پیشکشی آنها است تا بازیکن خیانت کرده ،‌دندان‌هایش را بشمارد!

فیگو بعد از گذشت 19 سال از آن انتقال کاملا جنجالی در مصاحبه‌ای با فورفورتو، دلیل انتقالش را بیان کرد.

او اظهارداشت:در آن زمان فکر می‌کردم بارسلونا با من بد برخورد می‌کند و کمتر از آنچه باید باشد، دستمزدمی‌دهد. در آن زمان من این فرصت را داشتم که به رئال مادرید بروم.

فیگو ادامه داد:در آن زمان، مدیران بارسا مغرورانه برخورد کردند. فکر کردند من برای رفتن به رئال،‌بلوف می‌زنم.اما زمانی که قراردادم را با رئال امضا کردم،‌تازه متوجه شدند چه اتفاقی افتاده که دیگر همه چیز دیر شده بود.

فیگو در بارسلونا از سال 1995 تا 2000 بازی کرد و 30 گل در 172 بازی زد.

برای رئال نیز او از سال 2000 تا 2005 فعالیت کرد و در 164 بازی،‌36 گل زد.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
x