کد خبر: ۶۰۳۴۴۸
تاریخ انتشار : ۱۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۰
این بازیگر سابق همچنین اظهارات تندی درباره فرشاد احمدزاده بازیکن پرسپولیس انجام داده به طوری که این بازیکن اعلام کرد قطعا از این فرد شکایت می‌کند و تا آخر هم این شکایت را پیگیری می‌نماید.
آفتاب‌‌نیوز :

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس اعلام کرد که در شکایتش از بازیگر سابق به هیچ عنوان کوتاه نخواهد آمد و این شکایت را تا انتها پیگیری می‌کند.

پس از اظهارات یک مجری در تلویزیون و صحبت‌هایی که در خصوص لوگوی باشگاه استقلال داشت یک بازیگر سابق هم صحبت‌هایی در خصوص باشگاه پرسپولیس و برخی از بازیکنان فعلی و پیشین این تیم انجام داد. این بازیگر سابق همچنین اظهارات تندی درباره فرشاد احمدزاده بازیکن پرسپولیس انجام داده به طوری که این بازیکن اعلام کرد قطعا از این فرد شکایت می‌کند و تا آخر هم این شکایت را پیگیری می‌نماید.

فرشاد احمدزاده در این خصوص گفت: وکیل من از روز گذشته کارهای مربوط به شکایت از این فرد را انجام داد و مطمئن باشید برای دفاع از حق خودم و نام پرسپولیس از این شکایت کوتاه نخواهم آمد. به هر حال هر کسی باید بداند چه صحبت‌هایی انجام می‌دهد و درباره چه کسانی حرف می‌زند.

وی در خصوص اینکه برخی‌ها در تلاش هستند تا با پا درمیانی این کدورت‌ها را برطرف کنند، افزود: به هیچ عنوان این مسائل را قبول نمی‌کنم و همه چیز باید طبق قانون پیش برود.من مطیع قانون هستم و هر تصمیمی که قانون در این خصوص بگیرد آن را انجام خواهم داد اما به هیچ عنوان از حق خودم کوتاه نمی‌آیم و تا آخر این شکایت را پیگیری خواهم کرد.

احمدزاده تصریح کرد:‌صحبت‌های مطرح شده سراسر توهین بوده و این توهین به من و باشگاه پرسپولیس انجام شده است و اجازه نمی‌دهم که کسی بخواهد به هویت من و باشگاه پر افتخار پرسپولیس توهین کند. به همین دلیل تا آخر این شکایت را پیگیری خواهم کرد و کوتاه نمی‌آیم.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین
x