کد خبر: ۶۰۳۶۳۹
تاریخ انتشار : ۱۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۹

ناصر محمدخانی: علیپور یک زوج قوی می‌خواهد/ توهین به استقلال و پرسپولیس باید متوقف شود

تا جایی که من اخبار را پیگیری می‌کنم، همه چیز خوب است و گابریل کالدرون هم تیم قدرتمندی دارد. پرسپولیس سه فصل قهرمان شده و بازیکنانش را حفظ کرده است. با همین تیم می‌تواند باز هم قهرمانی را از آن خود کند. البته هنوز احساس می‌کنم در یکی، دو پست احتیاج به بازیکن داریم، ولی شانس اول قهرمانی هستیم.
آفتاب‌‌نیوز :

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: نباید فضایی ایجاد شود که کسی به خودش این اجازه را بدهد در مورد استقلال و پرسپولیس، حرف‌های توهین آمیز بزند.

 ناصر محمدخانی در خصوص اتفاقات روز‌های اخیر و درگیری هواداران استقلال و پرسپولیس به بهانه توهین به لوگوی این دو باشگاه، اظهار داشت: متاسفانه هیچ کس به این موضوع توجه نمی‌کند که لوگو و نشان باشگاه‌ها، مهم‌ترین چیز و شناسنامه این دو باشگاه است. نباید فضایی ایجاد شود که کسی به خودش این اجازه را بدهد تا به هر بهانه ای، چه با زبان شوخی یا مسخره کردن، در مورد استقلال و پرسپولیس، حرف‌های توهین آمیز بزند.

وی اضافه کرد: این چند باشگاه پرطرفدار مثل استقلال، پرسپولیس، تراکتور، سپاهان و... همه چیز فوتبال ما هستند و اصلا نباید به کسی اجازه بدهیم با پرچم و لوگوی این باشگاه‌ها شوخی کند. این فرهنگ باید جا بیفتد که کری خواندن خوب است، اما توهین به باشگاه رقیب پسندیده نیست؛ حالا می‌خواهد این توهین از سمت پرسپولیسی‌ها باشد یا استقلالی‌ها. من اصلا این کار را تائید نمی‌کنم و دعا می‌کردم هر چه زودتر این بساط توهین‌ها، برچیده شود.

مهاجم پیشین پرسپولیس در مورد شرایط این تیم در فصل آینده گفت: تا جایی که من اخبار را پیگیری می‌کنم، همه چیز خوب است و گابریل کالدرون هم تیم قدرتمندی دارد. پرسپولیس سه فصل قهرمان شده و بازیکنانش را حفظ کرده است. با همین تیم می‌تواند باز هم قهرمانی را از آن خود کند. البته هنوز احساس می‌کنم در یکی، دو پست احتیاج به بازیکن داریم، ولی شانس اول قهرمانی هستیم.

محمدخانی در خصوص وضعیت علی علیپور نیز اظهار داشت: او یک مهاجم گلزن و یک پسر مودب است که تا همین حالا هم عملکرد خوبی داشته و من شک ندارم در لیگ نوزدهم، بهتر از گذشته می‌شود؛ چون باتجربه شده و روحیه بهتری پیدا کرده است. البته این را تکرار می‌کنم که علیپور در خط حمله تنها است و نیاز به یک زوج قدرتمند دارد. اگر بازیکنی شبیه به مهدی طارمی برای پرسپولیس جذب می‌شد، اوضاع برای این بازیکن تغییر می‌کرد.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین