کد خبر: ۶۰۳۷۵۰
تاریخ انتشار : ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۰:۳۸

محمدخانی: رقبا باید از پرسپولیس بترسند نه ما از آنها/ ای‌ کاش دربی دیرتر برگزار می‌شد

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: قرعه‌کشی لیگ نباید مهم باشد چرا که تیمی که می‌خواهد قهرمان شود باید همه را ببرد و از طرفی تیم‌های دیگر باید از پرسپولیس بترسند.
آفتاب‌‌نیوز :

ناصر محمدخانی در گفت‌وگو با فارس، درخصوص قرعه‌کشی لیگ برتر و مشخص شدن رقبای تیم پرسپولیس گفت:‌ اگر تیمی خوب دوران آماده‌سازی را پشت‌سر گذاشته باشد اصلاً نباید به این فکر کند که در هفته اول یا دوم به مصاف چه تیمی می‌خواهد برود. در زمان ما اصلاً به اینکه رقبا چه تیم‌هایی هستند فکر نمی‌کردیم و آقای پروین می‌گفت که فقط باید ببرید. تیمی که می‌خواهد قهرمان شود باید همه را ببرد و این حرف‌ها خوب نیست که بگوییم یک تیم قرعه سخت دارد یا تیم دیگر قرعه آسان. اگر تیمی خوب آماده شده باشد و بدنسازی خوبی انجام داده باشد نباید از هیچ حریفی بترسد. پرسپولیس قهرمان سه دوره لیگ است و در این میان تیم‌های دیگر باید از پرسپولیس بترسند نه اینکه ما از تیم‌های دیگر بترسیم.

وی در خصوص دربی آینده فوتبال کشورمان هم تصریح کرد: مطمئناً‌ هر تیمی که از نظر روحی و روانی شرایط بهتری داشته باشد می‌تواند در دربی با وضعیت بهتری وارد زمین شود. برگزاری بازی‌های پیش از دربی می‌تواند تأثیر زیادی در نتیجه دربی داشته باشد. به هر حال باید به تیم فشار بیاید تا به آمادگی خوب برسد.

محمدخانی در خصوص برگزاری دربی در هفته چهارم تصریح کرد: همه مردم دست دارند دربی را ببینند و حتی ایرانی‌های خارج از کشور هم منتظر این بازی هستند. اما به نظر من اگر برگزاری دربی از هفته هشتم به بعد بود بهتر بود چرا که تیم‌ها با آمادگی بیشتری وارد این بازی حیاتی می‌شدند. به هر حال تیم‌ها برای آمادگی بیشتر نیاز به زمان دارند و باید خود را آماده کنند و شاید اگر دربی دیرتر برگزار می‌شد بهتر بود. به نظر من انجام سه بازی زمان مناسبی برای اینکه تیم‌ها بتوانند با شرایط بهتری وارد دربی شوند نیست.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در خصوص اینکه وضعیت این تیم را چطور ارزیابی می‌کنید، گفت: به هر حال پرسپولیس مربی‌اش عوض شده و البته این شرایط برای استقلال هم وجود دارد. هر دو تیم مربیان خود را از دست داده‌اند و تغییراتی در بازیکنان‌شان رخ داده است. حالا استقلال تغییرات بیشتری در بین بازیکنانش داشته و پرسپولیس کمتر تغییر کرده است اما مطمئناً هر تیمی که بتواند لیگ برتر را خوب آغاز کند می‌تواند در دربی هم موفق باشد.

محمدخانی در پاسخ به این سؤال که پیش‌بینی‌اش از وضعیت پرسپولیس در فصل آینده چیست، افزود: به عنوان یک پرسپولیسی و کسی که سال‌ها در این تیم بوده آرزو می‌کنم که پرسپولیس باز هم قهرمان شود. همانطور که با آقای برانکو قهرمان شدیم دوست دارم با آقای کالدرون هم قهرمان شویم. اما از آنجایی که تمرینات و بازی‌های پرسپولیس اخیراً ندیده‌ام شناخت کافی از تیم ندارم و شاید بتوان بعد از شش بازی در لیگ برتر درباره این تیم و مربی جدیدش نظر داد.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین