کد خبر: ۶۰۳۹۱۶
تاریخ انتشار : ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۸
در نشست مدیران دو مجموعه مطرح شد:

تقویت همکاری با شرکت داروسازی سها در دستور کار بانک ملت

مدیرعامل بانک ملت در راس هیاتی از مدیران ارشد این بانک، از شرکت داروسازی سها مشتری ارزنده مدیریت شعب استان البرز بازدید کرد.
آفتاب‌‌نیوز :

به گزارش روابط عمومی بانک ملت، محمد بیگدلی در این بازدید که سعید نصری معاون مدیر عامل، مجید ابراهیمی مدیر امور ناحیه یک و محمد رضا جنگجو مدیر شعب استان البرز، وی را همراهی می کردند، از بخش های مختلف شرکت داروسازی سها دیدن کرد و از نزدیک در جریان روند تولید محصولات دارویی در این شرکت قرار گرفت.

مدیرعامل بانک ملت همچنین در نشستی با مدیرعامل سازمان تدارکات پزشکی هلال احمر و همچنین مدیرعامل شرکت داروسازی سها، راه های ارتقای سطح همکاری های بانک با این شرکت های داروسازی و رفع نیازهای آن را در زمینه ساخت دارو مورد بررسی قرار دادند.

بیگدلی در این نشست با بیان این نکته که بانک های کشور همیشه در خدمت تولید و اشتغال بوده اند، اظهار داشت: بانک ملت در راستای ایفای مسوولیت های اجتماعی خود، در تمامی حوزه ها به ویژه حوزه سلامت مشارکت فعالی داشته و رویکرد اصلی این بانک، حمایت از تولید به خصوص مجموعه های تولید کننده محصولات سلامت محور بوده است.

تقویت همکاری با شرکت داروسازی سها در دستور کار بانک ملت

وی با ابراز خرسندی از حضور در جمع مدیران سازمان تدارکات پزشکی هلال احمر و شرکت داروسازی سها، همکاری و هم افزایی بین بخش های مختلف در کشور را رمز عبور از شرایط سخت کنونی دانست وتاکید کرد: می توان با اتکا به تلاش مضاعف و بهره گیری از همه ظرفیت های داخلی تحریم ها را خنثی کرد.

مدیرعامل بانک ملت تاکید کرد: در سال رونق تولید، باید تمام توان داخلی به عملیاتی شدن این رهنمود حکیمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی) معطوف شود که می توان ضمن تقویت امید به آینده در بین مردم کشور، دشمنان این مرزو بوم را به شدت مایوس ساخت.

وی با اشاره به مشارکت فعال بانک ملت درحوزه درمان، از اعلام آمادگی این بانک در زمینه افزایش سطح همکاری در پرداخت تسهیلات سرمایه در گردش به منظور خرید مواد اولیه و... و همچنین تسریع و تسهیل روند ارائه خدمات خبر داد.

کامران یوسفی، مدیرعامل شرکت دارو سازی سها نیز با قدردانی از همکاری های مجموعه بزرگ بانک ملت، تحریم های موجود به ویژه در بخش دارویی را یکی از ابعاد سیاست فشار بر جمهوری اسلامی ایران خواند و اظهار داشت: فعالان صنعت دارویی تلاش می کنند تا با تکیه بر خلاقیت های داخلی، تلاش جهادی و مساعدت بخش های مختلف دیگر از جمله نظام بانکی کشور که مهم ترین منبع تامین مالی بنگاه های اقتصادی محسوب می شود، ضمن تامین نیازهای دارویی کشور سناریوی خصمانه دشمنان ایران را ناکام بگذارند.

علی فرجی مدیرعامل سازمان تدارکات پزشکی هلال احمر نیز با قدردانی از اهتمام مدیرعامل و مجموعه مدیران و کارکنان بانک ملت به دلیل حمایت از تولید داخلی، افق همکاری های گسترده این بانک و جمعیت هلال احمر را بسیار روشن وامیدوار کننده توصیف کرد.

تقویت همکاری با شرکت داروسازی سها در دستور کار بانک ملت

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین