کد خبر: ۶۰۴۰۱۲
تاریخ انتشار : ۱۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۶

ماجرای مشکوک برداشت ۱۲۰ میلیونی و سوختن مردی که ۷ بار ازدواج کرد

پرونده مردی میانسال که به‌طرز مرموزی در آتش‌سوزی خانه‌اش سوخته بود با اظهارات متناقض برادرش وارد مرحله جدیدی شد.
ماجرای مشکوک برداشت ۱۲۰ میلیونی و سوختن مردی که ۷ بار ازدواج کرد
آفتاب‌‌نیوز :

ساعت ۸ صبح ۱۳ مهر سال گذشته، وقوع آتش‌سوزی در خانه‌ای واقع در مجیدیه تهران به مأموران آتش‌نشانی و پلیس اعلام شد. مأموران بلافاصله وارد عمل شده و پس از اطفای حریق در طبقه دوم ساختمان ۷ طبقه با جسد مرد میانسالی مواجه شدند.

با پیدا شدن جسد مرد ۶۰ ساله موضوع به بازپرس کشیک قتل پایتخت و تیم بررسی صحنه جرم اعلام شد. برادر مرد میانسال در تحقیقات گفت: برادرم هوشنگ ۷ بار ازدواج کرده و همه همسرانش را نیز طلاق داده است. از تمام این ازدواج‌ها فقط یک دختر داردکه در آلمان زندگی می کند چند ماه قبل هفتمین همسر برادرم با من تماس گرفت و گفت که از برادرم جدا شده اما هوشنگ دوبار سکته کرده و نیاز به کمک دارد. من هم به ناچار همراه زن و بچه‌ام به تهران آمدیم. تمام مدت تابستان خانواده‌ام اینجا بودند اما به خاطر باز شدن مدارس آنها مجبور شدند که به شهرمان برگردند. در مدتی که من در تهران بودم کار نمی‌کردم اما میهمانسرایی در جنوب تهران داریم که ارثیه خانوادگی است و هزینه زندگی‌مان را با آن تامین می کنیم.

او ادامه داد: صبح روز حادثه هوشنگ مرا بیدار کرد تا به میهمانسرا بروم اما ساعتی بعد همسایه‌ها خبر دادند که خانه هوشنگ آتش گرفته است. وقتی به آنجا رفتم برادرم مرده بود.

به دنبال اظهارات برادر هوشنگ و از آنجایی که خانواده مرد میانسال در رابطه با این حادثه شکایتی نداشتند، جسد وی دفن شد. این درحالی بود که مأموران آتش‌نشانی در تحقیقات اولیه مواد اشتعالزایی روی پتوی مرد میانسال پیدا کردند.

برداشت ۱۲۰ میلیونی

بعد از دفن جسد هوشنگ، مأموران پلیس با خبر شدند که از حساب او ۱۲۰ میلیون تومان برداشت شده است. بعد از آن مأموران به سراغ برادر وی رفته اما هیچ رد و سرنخی از او به‌دست نیامد.

بررسی‌ها در این خصوص ادامه داشت تا اینکه دوشنبه گذشته برادر هوشنگ خودش را به پلیس معرفی کرد. او گفت: من نمی‌دانستم که پلیس در جست و جوی من است وگرنه زودتر خودم را معرفی می‌کردم. وی درباره ۱۲۰ میلیون تومان هم گفت: این پول را برادرم از فروش سهامش به‌دست آورده بود. او این پول را به من داد برای اینکه قبلاً ۶۰ میلیون تومان از من قرض گرفته بود و ۶۰ میلیون تومان هم به کسی بدهی داشت. او این پول را به من داد تا بدهی‌هایش را پرداخت کنم. این پول را هم قبل از زمان مرگش به من داد.درحالی که اظهارات مرد میانسال در رابطه با زمان برداشت پول با تحقیقات پلیسی مغایرت داشت و مدارکی در تحقیقات به‌دست آمده که حکایت از آتش‌سوزی عمدی و قتل هوشنگ دارد، بازپرس شعبه سوم دادسرای امور جنایی تهران دستور بازداشت مرد میانسال را صادر کرد.

همچنین دستور داد تا پزشکی قانونی علت مرگ هوشنگ را مشخص کند تنها دختر مقتول که ساکن آلمان است به ایران بیاید و شکایت خود را در خصوص مرگ پدرش اعلام کند.

 

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین